Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fractured Space: Kosmiczny shooter od twórców Strike Suit Zero

Piotrek66 czwartek, 23 października 2014, 17:00 News
PC
Fractured Space
Fractured Space

Edge Case Games to studio założone przez ludzi, którzy wcześniej pracowali m.in. nad kosmicznym shooterem Strike Suit Zero. Ekipa zapowiedziała swoją debiutancką grę – Fractured Space. Produkcja jest kosmicznym shooterem, ale znacząco różniącym się od poprzedniego projektu developerów.

Podobnie jak Strike Suit Zero, Fractured Space jest sieciowym shooterem osadzonym w kosmosie. Tym razem jednak gracze wcielają się nie w zwykłych żołnierzy, ale w dowódców dużych gwiezdnych statków. I to właśnie nimi przyjdzie im kierować w kosmicznych bataliach, w których wezmą udział dwie, pięcioosobowe drużyny.

Każdy okręt (należący do określonej klasy) dysponować ma unikalnymi dla siebie umiejętnościami i uzbrojeniem – niezbędne będzie więc odpowiednie ich wykorzystanie (a także współpraca z innymi użytkownikami), by pokonać wrogów i zdobyć kontrolę nad polem bitwy. Sami twórcy z Edge Case Games mają nadzieję, że ich produkcja podłoży podwaliny pod nowy gatunek kosmicznych shooterów z gwiezdnymi statkami.

W listopadzie pojawi się wczesna wersja gry w ramach wczesnego dostępu. Jeśli ktoś nie może się jednak doczekać, może spróbować szczęścia i wyrazić chęć wzięcia udziału w testach (TUTAJ), które wkrótce zostaną przeprowadzone.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 października 2014, 22:02   Sabi

@Qoureno Legitymowanie się tytułem "redaktora" do czegoś zobowiązuje, wiesz? Losowemu aktorowi bloga czy komentującemu wybacza się wiele, w tym wypadku - niekoniecznie.

czwartek, 23 października 2014, 21:20   Qoureno

do Pitra: bardzo cię cenię, wbrew temu co tu napisałem. Rozumiem, żeś jeno człek i błędy się zdarzają, ale boli mnie że ich nie poprawiasz.

czwartek, 23 października 2014, 21:07   Qoureno

i pewnie usunie te komentarze, lol. Bastard XD

czwartek, 23 października 2014, 21:06   Qoureno

@down nie takie byki musiałem Piotrusiowi wybaczać, niestety. Co gorsza, ŻADNEGO ze wskazanych przeze mnie nie poprawił...

czwartek, 23 października 2014, 21:02   Qoureno

ja tam czekam. kocham takie gierki, za mało ich na piecyku!!

czwartek, 23 października 2014, 19:28   Sabi

SSZ ani Infinity nie były "shooterami", grami sieciowymi też nie (w drugim przypadku istniała możliwość porównywania wyników i nic więcej - gry były przeznaczone do czystego trybu SP). Czy Piotrek w swojej magisterce też walił byki tego kalibru?

Podobne newsy

Prezent do urodzinowego CDA 04/2016 ? Kod wczesnego dostępu do Fractured Space - UPDATE - Rozdane

News
poniedziałek, 14 marca 2016

prezent-do-urodzinowego-cda-042016--kod-wczesnego-dostepu-do-fractured-space---update---rozdane Jutro stawcie się zbrojnie, gdyż pierwszy tysiąc osób załapie się na kod dostępu do Fractured Space. Szczegóły w środku.

Komentarzy:
91

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
3

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z