Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITW listopadzie przeniesiemy Dark Souls: Prepare to Die z Games for Windows Live na Steama

spikain wtorek, 21 października 2014, 15:45 News
pc
Dark Souls: Prepare to Die Edition
Dark Souls: Prepare to Die Edition

Dobra wiadomość! From Software poinformowało, że w przyszłym miesiącu będziecie mogli przenieść wasze dane z Dark Souls: Prepare to Die z Games for Windows Live na Steama. Dotyczy to nie tylko samych gier, ale też zapisów stanu gry i zdobytych osiągnięć.

Istotny jest fakt, że na przeniesienie sejwów i acziwmentów będziecie mieli ograniczoną ilość czasu. „Okres migracji” rozpocznie się w listopadzie (nie podano na razie dokładnych dat rozpoczęcia i zakończenia). Po nim nadal będzie się dało przenieść samą grę, ale już bez postaci, postępu i osiągnięć.

Do wszystkiego potrzebny wam będzie token Games for Windows Live. Tutaj zobaczycie, jak go zlokalizować.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 22 października 2014, 21:52   HarryCallahan

Ja od razu przypisałem sobie do steama i to z niego odpalałem grę. Potem oczywiście włączał się GfWL i tak za trzecim, czwartym razem udawało się do niego zalogować... obecnie DS mam odinstalowane, ale tak z ciekawości zajrzałem na steama i czas gry się zgadza, ale nie mam żadnych achievementów. Tzn. są jako nieodblokowane (wcześniej na steamie nie było ich w ogóle, ale przechodząc grę musiałem odblokować przynajmniej część na GfWL). Ściągnę i zobaczę czy save działa.

środa, 22 października 2014, 21:49   HarryCallahan

@wernetto: to zupełnie tak jak na pc z podłączonym padem, w czym problem?

środa, 22 października 2014, 12:50   mapokl

Wszedłem na konto GFWL by sprawdzić, a tu mi Dark Souls kompletnie zniknął i w downloadsach nic nie ma poza flight simulatorem. Uruchomiłem przez steama, zalogowałem się do GFWL a tu mi każe podać nr. seryjny. Wpisałem, włączyło się, a wszystko i tak mam zresetowane.

środa, 22 października 2014, 11:21   koczejk

interesuje mnie żeby przenieśli mojego calaka osiągnieć na steama

środa, 22 października 2014, 11:12   koczejk

co z użytkownikami którzy maja obie wersje ? :) czy da się mieć 2 gry na jednym steamie?

środa, 22 października 2014, 10:47   kamil999666

Jeżeli masz Polskie wydanie zainstalujesz bez problemu z płyty i gra będzie funkcjonować z GfWL, przynajmniej ktoś tak napisał niżej. A klucz można aktywować niezależnie na steam. Dla mnie sytuacja win-win.

środa, 22 października 2014, 8:33   ralf84ck

lipa straszna, dla mnie GFWL to o niebo lepsza aplikacja do steama. Cóż dziś jeszcze pogram póki jeszcze gry nie przenieśli :)

wtorek, 21 października 2014, 21:30   meelten

Jeśli macie już teraz grę na steamie to prawdopodobnie nie będziecie musieli nic robić i cała ta migracja odbędzie się automatycznie. Te tokeny dotyczą osób posiadających wersję non-steam (takie były chyba wyłącznie te kupowane bezpośrednio w sklepie Windows Live).

wtorek, 21 października 2014, 21:25   Demilisz

@Fragles312 - tak. Polskie wydanie Dark Souls: Prepare to Die normalnie wymagało tylko GfWL, po prostu od razu umożliwiało też podpiecie pod Steam. Jednak jesli ktoś nie chciał tego robić to nie musiał. Po migracji będzie można użyć klucza z GfWL do rejestracji gry na Steam i już wiecej do Live się logować nie bedzie trzeba.

wtorek, 21 października 2014, 20:15   Kirrin

Czy będę mógł przenieść również zapisy z konta lokalnego? Jeśli nie, to 30 godzin gry pójdzie do piachu. :(

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Dark Souls: Mod znacznie rozbudowuje grę

News
czwartek, 3 stycznia 2019

dark-souls-mod-znacznie-rozbudowuje-gre Szykujcie się na śmierć zgotowaną przez zupełnie nowych bossów.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z