Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKingdom Come: Deliverance - Alfa "Skyrima bez smoków" jeszcze w tym miesiącu [UPDATE: Teaser]

Piotrek66 wtorek, 7 października 2014, 17:16 News
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to bardzo ciekawy RPG od byłych pracowników 2K Czech (a więc twórców Mafii), w którym nie będzie magii, elfów, krasnoludów i smoków (gra osadzona jest w realiach średniowiecza). Osoby, które wsparły projekt na Kickstarterze, już wkrótce będą mogły ją sprawdzić – jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się testy alfa produkcji.

[UPDATE]

[/UPDATE]

Alfa Kingdom Come: Deliverance będzie bardzo ograniczona – Daniel Vavra, dyrektor kreatywny gry, ujawnił, że znajdzie się w niej tylko jedna, mała wioska, w której gracze będą mogli wykonać kilka krótkich zadań i przyjrzeć się zachowaniu postaci niezależnych. Zabraknie walki i jazdy konnej, bo produkcja znajduje się na wczesnym etapie. Developerzy zamierzają jednak rozbudowywać testową wersję, dodając do niej co dwa miesiące nowe elementy. Niewykluczone więc, że starcia pojawią się w jednej z przyszłych aktualizacji.

Alfa debiutanckiej gry studia Warhorse wystartuje 22 października i zostanie przeprowadzona na Steamie. Na razie będą mogli w niej wziąć udział tylko darczyńcy, którzy wsparli projekt kwotą co najmniej 25 funtów (na szczęście wciąż można się dorzucić, bo o ile kampania kickstarterowa zakończyła się w lutym, o tyle zbiórka na stronie internetowej twórców trwa nadal). Niewykluczone jednak, że w późniejszym terminie będzie można wykupić dostęp do testów w ramach programu Early Access na Steamie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 października 2014, 18:55   nortalf

@bart94 Wcale tak nie było, bo nie mógł.

środa, 8 października 2014, 18:31   bart94

@nortalf Tak nie było, jak ktoś się oznaczył mógł zostać rycerzem. Praktycznie każdy rycerz mógł inną osobę pasować choćby na polu bitwy czy tuż przed nią.

środa, 8 października 2014, 17:15   nortalf

@sebogothic Po prostu nie mógł zostać rycerzem. Tak już było. Wyższe klasy były hermetyczne a jedynym sposobem, żeby wspiąć się choć trochę było wstąpienie do zakonu.

środa, 8 października 2014, 15:53   arturdzie

@DedMaster Nie jest od tego samego wydawcy.

środa, 8 października 2014, 13:41   DedMaster

@Uplink, jeśli dobrze pamiętam, to na Kickstarterze jest napisane, że fabuła obracać ma się wokół szukania zabójców ojca bohatera, a jeśli nie zabójców to ogółem ma jakiś związek ze śmiercią rodziciela protagonisty.@flipper War of Roses nie jest przypadkime produkcji twórców M&B?

środa, 8 października 2014, 13:05   sebogothic

Zresztą nawet walki z ludźmi można zróżnicować. Pewnie będzie różnica między starciami z bandytami, jakimiś chłopami czy rycerzem z tarczą i w płytowej zbroi. Co do głównego bohatera. To dlaczego nie mógłby zostać rycerzem? Jeśli odznaczyłby się w bitwie czy wykazał się czymś innym... Poza tym kowal w średniowieczu to była dość szanowana funkcja, więc i jego syn nie był na straconej pozycji.

środa, 8 października 2014, 13:03   sebogothic

@kilop206 - No właśnie, we wszystkich erpegach czy to fantasy, czy post-apo spotykamy jakieś potwory i to przeważnie te same. Także jedna gra, która trzyma się realizmu na pewno nikogo nie znudzi, bo to będzie coś nowego. Zresztą w takim Deus Ex: Bunt Ludzkości, też z tego co pamiętam walczymy przeważnie z ludźmi i jakoś się nie nudził. Jeśli fabuła będzie dobrze poprowadzona to nie straci na tym, że nie ma fantastycznych stworów. Taki Skyrim ma smoki i co? NUDA!!!

wtorek, 7 października 2014, 20:52   mapokl

Materiały wzkazują na 1403 rok, tak jest na Kickstarterze napisane. Natomiast twórcy w dalekich planach mają 3 akty(3 gry), z czego ta gra będzie pierwszym. W perspektywie nic nie stoi na przeszkodzie by akt 2 czy 3 był kilkanaście lat później.

wtorek, 7 października 2014, 20:49   mark133

Licze ze tym raze chlopaki nie dadza D jak z mafia 2 gdzie swiat otwarty byl i [beeep] do roboty w nim:(

wtorek, 7 października 2014, 20:10   Uplink

@richter5 - przypuszczam, że będzie to rok rozpoczęcia akcji gry (może jakieś ważne osobiste wydarzenie w życiu bohatera?), ponieważ w którymś poprzednim materiale z gry przewinęła się bitwa pod Grunwaldem, wspomniane też są wojny husyckie - wszystko to te kilka/kilkanaście lat po 1403 roku.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z