Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNext Car Game od twórców FlatOuta ma nową nazwę

Piotrek66 poniedziałek, 6 października 2014, 12:00 News
PC
Wreckfest
Wreckfest

Twórcy FlatOuta ze studia Bugbear Entertainment ujawnili finalną nazwę swojej kolejnej produkcji, znanej do tej pory jako Next Car Game. Developerzy opublikowali też nową aktualizację testowej wersji gry dostępnej na Steamie w ramach Early Access, która dodaje m.in tryb multi.

Przedstawiciele studia Bugbear Entertainment poinformowali, że Next Car Game od teraz zwać się będzie Wreckfest.

Poza tym twórcy udostępnili nową aktualizację do testowej wersji gry z trybem multiplayer dla maksymalnie osiemnastu graczy (w planach jest zwiększenie tej liczby do 24). Mogą oni rywalizować w jednym z czterech trybów rozgrywki – zwykłym wyścigu, demolition derby, a także w dwóch odmianach deathmatchu: indywidualnym lub zespołowym. Oprócz tego dodano jeszcze mniejsze lub większe poprawki, a także nową trasę i auto.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 7 października 2014, 10:07   SkywalkerPL

BeamNG to zupełnie inna kategoria która nijak ma się do Wreckfest. @Syskol - za słaby procek? AdamKowl - niektórzy mają wolne weekendy.

poniedziałek, 6 października 2014, 19:51   AdamKowl

Jak zwykle Piotrek zawsze na czasie. O tym wiedziałem dwa dni wcześniej dzięki Eurogamerowi...

poniedziałek, 6 października 2014, 19:09   Alpharadious

Wolałbym REKTfest :D.

poniedziałek, 6 października 2014, 18:46   R3D3MON

Ważne, zeby nie zapomnieć, że BeamNG to symulator(?), a NCG to jednak jak wspomnial KB1 pełnoprawna gra. Bądź co bądź do BeamNG tresc bedzie dodana, wystarczy spojrzec na strone BNG a zobaczymy, ze zespol ciagle pracuje nad dodawaniem nowych rzeczy i innych technicznych pierdół :)

poniedziałek, 6 października 2014, 18:18   Qoureno

@R3D3MON pobieram tech demo XD widziałem jak dotąd tylko film na stronie gry i samochody wydają się na nim zbyt... no, nazbyt &039;&039;miękkie&039;&039;. Poczekamy, zobaczymy

poniedziałek, 6 października 2014, 17:05   Syskol

@KB1
BeamNG tnie u mnie na każdych ustawieniach, NCG demo hulało płynnie nieważne od tego co działo się na ekranie, a sam model zniszczeń jest bajeczny, ale fakt do BNG mu brakuje

poniedziałek, 6 października 2014, 15:49   KB1

@R3D3MON
Ja też zachwycałem się modelem zniszczeń z Next Car Game, ale gdy zobaczyłem BeamNG, produkcja Bugbeara nieco zbladła w moich oczach.
Chociaż patrząc z drugiej strony, Wreckfest jest pełnoprawną grą, tymczasem BeamNG brakuje treści.
Niemniej jednak, to właśnie drugi tytuł ma większy potencjał.

poniedziałek, 6 października 2014, 13:29   R3D3MON

Zagram tylko ze wzgledu na twórców, dali świetne dwie części FlatOut, wiec mają moje zaufanie, ale i tak moja uwaga jest skierowana w strone BeamNG. Która jest w wersji 0.3 a i tak jest o wiele bardziej rozwinięta zarówno pod względem technicznym jak i modderskim.

Podobne newsy

Wielka letnia wyprzedaż na Steamie - dzień 7. Batman: Arkham Origins, Final Fantasy VII, The Testament of Sherlock Holmes...

News
środa, 25 czerwca 2014

wielka-letnia-wyprzedaz-na-steamie---dzien-7-batman-arkham-origins-final-fantasy-vii-the-testament-of-sherlock-holmes Czas na siódmy dzień wielkiej letniej wyprzedaży na Steamie. Dzisiaj taniej można kupić m.in. Batmana: Arkham Origins, Final Fantasy VII i The Testament of Sherlock Holmes.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z