Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAncient Space: Pierwszy konkretny gameplay z polskiej strategii od Paradoksu [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 4 września 2014, 10:35 News
Ancient Space
Ancient Space

Warto przyglądać się Ancient Space - kosmicznej strategii od studia Creative Forge Games, nad którą pieczę sprawują gatunkowi specjaliści z Paradox Interactive. Firma opublikowała materiał, na którym twórcy opowiadają o grze i prezentują pierwsze fragmenty gameplayu.

Gameplay z Ancient Space:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 5 września 2014, 8:21   korinogaro

Dexter666 trudno powiedzieć, o Ulysses 2 powiedział że to &039;building machine&039; ale nie wiadomo czy buduje jednostki, struktury, a jeśli jednostki to czy w ściśle określonej ilości czy zależnie od surowców. Sądząc po materiale raczej spodziewam się CoH niż swobodnej budowy armii.

piątek, 5 września 2014, 0:39   Błysk

Dexter666 poleć jakieś RTSy, bo ja dla odmiany czuję głód, a nie siedzę w temacie ;) Tylko CoH mi został.

czwartek, 4 września 2014, 23:17   Dexter666

Mi się podoba. Oświećcie mnie tylko bo jakoś nie mogę wyłapać informacji, czy będzie to RTS z produkcją jednostek w trakcie misji, czy też strategia w której będzie trzeba wykonywać zadania dowodząc ściśle określonymi siłami?. Osobiscie wolał bym to drugie, bo rasowych rtsów mam ostatnio po czubek uszu...

czwartek, 4 września 2014, 11:35   paintball_X

Jestem wielkim fanem Homeworlda ale to nie oznacza, że rzucę się na każdego RTSa który rozgrywa się w kosmosie. To tutaj wygląda brzydko i bez polotu. Homeworld miał nie tylko unikalną mechanikę walki i dowodzenia. Wygląd i zachowanie floty gracza i flot komputerowych były również unikalne. Jednostki sprawiały wrażenie, że naprawdę nawigują w przestrzeni kosmicznej, w dodatku ich wygląd przywodził na myśl okręty, samoloty i ciężką maszynerię przemysłową. To tutaj wygląda jak zabawa 7-latka klockami lego.

czwartek, 4 września 2014, 11:25   Alpharadious

Kupiłbym.

Podobne newsy

Ancient Space: Polski kosmiczny RTS z gwiazdami Star Treka. I wsparciem Paradoksu [WIDEO]

News
piątek, 22 sierpnia 2014

ancient-space-polski-kosmiczny-rts-z-gwiazdami-star-treka-i-wsparciem-paradoksu-wideo Kolejna polska gra na horyzoncie, tym razem jednak powinna zadowolić domorosłych dowódców. Rodzime studio Creative Forge Games zapowiedziało Ancient Space – kosmiczną strategię czasu rzeczywistego, która kładzie nacisk na fabułę. Projektowi patronuje zaś sam Paradox Interactive.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z