Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGdzie jest polska wersja Divinity: Grzech pierworodny? Jeszcze sobie na nią poczekamy

Piotrek66 czwartek, 28 sierpnia 2014, 13:42 News
pc
Divinity: Grzech pierworodny
Divinity: Grzech pierworodny

Polska wersja Divinity: Grzech pierworodny miała zostać udostępniona 18 lipca. Mamy jednak końcówkę sierpnia, a spolonizowanego wydania jak nie było, tak nie ma. Gracze złorzeczą na CDP.pl, a firma broni się, tłumacząc, że zależy jej na jak najlepszym tłumaczeniu. Niestety wygląda na to, że jeszcze sobie na nie poczekamy.

Od planowanej premiery polskiego wydania Divinity: Grzech pierworodny minęło już półtora miesiąca, a rodzimej wersji gry nadal nie ma. Przedstawiciele CDP.pl – wydawcy produkcji – na facebookowym fanpage’u firmy ujawnili aktualne postępy w pracach nad spolszczeniem. Nie napawają optymizmem.

Okazuje się, że na lokalizację jeszcze sobie poczekamy – gotowa jest ona dopiero w 60%. CDP.pl tłumaczy, że zależy mu na stworzeniu polskiej wersji, która stałaby na „wysokim poziomie” a nie byłaby „jedynie <polskobodobną> z błędami”. W związku z tym firma potrzebuje więcej czasu na jej dopracowanie i doszlifowanie.

Niestety wciąż nie podano daty premiery spolszczenia. Ta zostanie ujawniona dopiero, gdy jego twórcy będą pewni, że jest ono już gotowe.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 30 sierpnia 2014, 16:50   SolariusScorch

Bardzo dobrze - mogę poczekać z rok, jeśli tego wymaga jakość. Ale jeśli mimo obsuwy jakość nie będzie zadowalająca, to krew się poleje... :)

piątek, 29 sierpnia 2014, 17:26   Reizen

Hah, grę prawie ukończyłem a spolszczenia jak nie było tak nie ma ;)
@mrgonzo
No czy ja wiem czy tam jest taki prosty angielski, nigdy z tym językiem problemów nie miałem, mój poziom szacuję na B2/C, a tkacz czasu sprawił, że w paru miejscach musiałem odpalić google translate ;)

piątek, 29 sierpnia 2014, 17:06   Wuwu1978

I bardzo dobrze, że chcą wypuścić ukończony i doszlifowany produkt.

czwartek, 28 sierpnia 2014, 22:47   szymas23

Całe CDP :D

czwartek, 28 sierpnia 2014, 20:19   mariano12

@Sh4z
Niektóre angielskie piosenki mają beznadzieje głupi tekst.

czwartek, 28 sierpnia 2014, 20:05   oryniak

Powinien być dubbing a nie jakieś tam spolszczeni...

czwartek, 28 sierpnia 2014, 19:55   Aaroniero

Coś tak myślę, że gdyby Cenega zrobiła taki numer to ci wszyscy wyrozumiali fani wysokiej jakości inaczej by zaśpiewali... Niedługo pewnie fani zaczną krzyczeć o zbiorową kanonizację dla pracowników CDP :) A tak swoją drogą to brak obiecanej polonizacji zepsuł mi sporo radości z tej gry, szkoda że tak uznana firma nie potrafi utrzymać terminów.

czwartek, 28 sierpnia 2014, 19:30   mrgonzo

Angielski w tej grze nie powinien sprawiać problemu jeśli ktoś faktycznie jest uparty żeby grę ukończyć. Dialogi przewija się samemu, więc jest czas przeczytać zdanie dokładnie i dwa razy jeśli ktoś czegoś nie zrozumie. Kiedyś stare RPGi przechodziło się ze słownikami w ręce;p

czwartek, 28 sierpnia 2014, 19:23   Sh4z

source hunters - łowcy źródła dlaczego angielski brzmi tak bardzo lepiej?

czwartek, 28 sierpnia 2014, 18:36   RockFever

To, że za dystrybucje obu gier odpowiada ten sam podmiot czyli cdp.pl i to oni zarządzają całym tym burdelem na kółkach więc ty się ogarnij :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
0

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z