Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Age of Wonders III: Golden Realms - Pierwsze duże DLC. Z hobbitami [WIDEO]

Piotrek66 piątek, 22 sierpnia 2014, 14:26 News
pc PC
Age of Wonders III: Golden Realms
Age of Wonders III: Golden Realms

Wydane kilka miesięcy temu Age of Wonders III wkrótce doczeka się pierwszego dużego, płatnego dodatku. Studio Triumph zapowiedziało właśnie Golden Realms – rozszerzenie, które przyniesie ze sobą nową rasę oraz poświęconą jej mini-kampanię.

Największą nowością w dodatku Golden Realms jest rasa hobbitów, którzy dzięki nowemu mechanizmowi szczęścia potrafią unikać ataków przeciwnika. Poświęcona zostanie im składająca się z trzech misji mini-kampania, w której gracze przejmą kontrolę nad grupą ocalałych z masakry Heartwood niziołków i pomogą im w odbudowaniu ich imperium.

W DLC znajdzie się jeszcze 20 niewidzianych wcześniej jednostek oraz nowe przedmioty dla bohaterów, a i kolejny rodzaj magii. Będzie też można wybrać nową specjalizację dla naszej postaci (partyzanta), pojawi się również dodatkowy warunek zwycięstwa, w ramach którego trzeba przejąć kontrolę – a potem ją utrzymać – nad wszystkimi znajdującymi się na mapie pieczęciami mocy.

Golden Realms zadebiutuje na Steamie 18 września. Poniżej znajdziecie długi, trwający prawie 18 minut i opatrzony komentarzem twórców gameplay z nadchodzącego dodatku:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 sierpnia 2014, 9:43   Somi88

Nie hobbity tylko niziołki !

piątek, 22 sierpnia 2014, 21:53   kilop206

A właśnie! Zapomniałem o polskiej wersji językowej, która jest po prostu śmieszna. Niektóre teksty nie przetłumaczone, co jakiś czas literówka etc. Wygląda na zrobioną na odwal się.

piątek, 22 sierpnia 2014, 20:20   kilop206

kuszę, strzelbę, rurkę do strzelania lotkami, miecz i raz na ruski rok jakieś spodenki albo zbroję. W porównaniu z Heroesami bida. No i ekwipunek mógłby być widzialny na postaci, choć i tak szacun, że twoja postać w świecie wygląda tak jak ją zrobiłeś. Dyplomacja też ledwo zipie. Ale czekam na DLC i bierem kiedy tylko będę mógł.

piątek, 22 sierpnia 2014, 20:17   kilop206

Świetnie! Dorwałem grę w empiku, dostawa do salonu, jakieś 50 zł zapłaciłem i nie żałuję. Gra jest bardzo fajna. Podoba mi się nowy warunek zwycięstwa, bo zwykła eliminacja przeciwników nudna jest. Niziołkami pewnie zagram. Klasę dobiorę arcydruida i będzie świetny zwrot w rozgrywce od orkowego drednota. Swoją drogą mogliby dać jeszcze tylko większe mapki i większą ilość przeciwników. Oraz jakieś zwycięstwo dla pacyfistów. Przydadzą się nowe przedmioty bo coś ich mało. W sumie to nonstop znajduję tylko

piątek, 22 sierpnia 2014, 18:45   Beamhit

Hobbity są tylko u Tolkiena ;)

piątek, 22 sierpnia 2014, 16:50   Demilisz

I super. Świetna gra, oby rozwijana jak najdłużej.

Podobne newsy

Age of Wonders 3 do pobrania za darmo

News
piątek, 12 lipca 2019

age-of-wonders-3-do-pobrania-za-darmo- Oferta jest rzecz jasna ograniczona czasowo, więc trzeba się śpieszyć.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
0

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z