Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFIFA 15: Pierwsze informacje o wersji na starsze konsole

Piotrek66 czwartek, 21 sierpnia 2014, 14:20 News
FIFA 15
FIFA 15

Choć najwięcej czasu EA Sports poświęca FIFIE 15 w wersji na PC, Xboksa One i PlayStation 4, gra pojawi się także na Xboksie 360 i PlayStation 3. Edycja na starsze konsole będzie jednak zupełnie odrębną grą – Elektronicy nareszcie ujawnili kilka szczegółów na jej temat. Czym będzie różnic się od swojej bardziej rozbudowanej siostry?

Największa różnica pomiędzy FIFĄ 15 na PC, XBO i PS4, a X360 i PS3 to przede wszystkim brak jednego z trybów rozgrywki. Chodzi konkretnie o Pro Club – tryb, w którym gracze tworzą swojego zawodnika i klub. Pozostałe warianty rozgrywki będą takie same w obu produkcjach.

Piętnastka na starsze konsole ma przynieść ze sobą kilka zmian, które znajdą się także w wydaniu na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Mowa tutaj zwłaszcza o precyzyjniejszym sterowaniu kopaczem, realistyczniejszym zachowaniu piłki i zmodyfikowanym zarządzaniem drużyną. Twórcy obiecują też usprawnioną oprawę graficzną, ale w tym względzie nie ma co – wbrew słowom developerów – liczyć na jakiś znaczący skok jakościowy. Ten może ewentualnie pojawić się na komputerach i najnowszych platformach Microsoftu oraz Sony. Najprawdopodobniej też nowości, jakie trafią do gry, będą jedynie okrojonymi wersjami z bardziej rozbudowanej edycji produkcji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 22 sierpnia 2014, 20:26   Patryk666ac

Ten Pro Club to robienie własnego klubu na singlu?

Podobne newsy

Zablokowano działanie funkcji Share Play w FIFIE 15 [UPDATE]

News
sobota, 15 listopada 2014

zablokowano-dzialanie-funkcji-share-play-w-fifie-15-update Funkcja Share Play pozwala posiadaczom PlayStation 4 na udostępnianie rozgrywki znajomym – dzięki temu można grać z przyjaciółmi w produkcję, której nie posiadają. Okazuje się jednak, że wydawcy mogą zablokować tę opcję. Zrobiono tak niedawno w Call of Duty: Advanced Warfare, a teraz także w FIFIE 15.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z