Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ubusana od twórcy Ikarugi i Radiant Silvergun na PS4

Cross czwartek, 14 sierpnia 2014, 12:23 News
PS4
Poprzednia gra Iuchiego - Kokuga na 3DS
Poprzednia gra Iuchiego - Kokuga na 3DS

Hiroshi Iuchi (Ikaruga, Radiant Silvergun, Gradius V) ostatnimi czasy nie pokazywał się na konsolach stacjonarnych - zamiast tego pracował nad 3DS-ową Kokugą i reedycjami klasyków w swojej nowej firmie, M2. Dziś zapowiedział jednak w końcu swój nowy projekt - Ubusanę na PS4. Będzie to shoot'em up, rzecz jasna.

Póki co nie znamy wiele szczegółów - ciągle trwają bowiem prace nad prototypem i dopracowywanie szczegółów systemu gry. Zapowiedź pojawiła się na internecie tak wcześnie głównie dlatego, by nie trzymać tradycyjnie raczej cierpliwych fanów shooterów w niepewności.

Póki co jedyną platformą, na którą potwierdzona została Ubusana, to PS4 - gra zostanie tam wydana tylko w wersji cyfrowej. Według Iuchiego nie jest jednak wykluczone, że przyjdzie też czas na inne konsole. A może nawet na PC - w końcu Ikaruga niedawno pojawiła się na Steamie...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 sierpnia 2014, 11:58   QQSed

Dobrych shoot&039;em upów nigdy za wiele ;)

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z