Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITgamescom 2014: Bramkarze na miarę nowej generacji w zwiastunie Fify 15 [UPDATE]

Rahid środa, 13 sierpnia 2014, 14:29 News

Gamescomowy trailer piłkarskiej produkcji od EA skupia się na roli, jaką golkiperzy odgrywają na boisku. W nowej Fifie bramkarze zostaną obdarowani szeregiem nowych animacji oraz poprawioną sztuczną inteligencją - możecie zobaczyć ich w akcji poniżej:

[UPDATE]:

Przedstawiciele EA Sports ujawnili, że w przyszłym miesiącu - przed zaplanowaną na 25 września premierą - na PC, XBO i PS4 pojawi się demo gry.

To jednak nie wszystkie wieści związane z cyfrową piłką kopaną. Darmowa FIFA World doczeka się bowiem wkrótce nowego silnika graficznego. Prezentuje go poniższy filmik:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: gamescom 2014, sportowa, EA Sports, EA Polska, Electronic Arts,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 sierpnia 2014, 22:24   HarryCallahan

@k4cz0r: w łeb se strzel od razu.

czwartek, 14 sierpnia 2014, 8:36   k4cz0r

@avalanch, co masz na myśli?

czwartek, 14 sierpnia 2014, 8:36   k4cz0r

@HarryCallahan, naprawdę? Serio? To jest takie totalnie złe użycie ironii, czy po prostu masz coś nie tak pod sufitem? Nie wiem czy się zapadać pod ziemie, czy "śmiać"... : OO

czwartek, 14 sierpnia 2014, 0:08   avalanch

Coś co mogło by być patchem wychodzi jako pełna gra :/

środa, 13 sierpnia 2014, 20:32   HarryCallahan

Pff... W FIFA WC 98 poirytowany bramkarz czasem kopał kamerę po utracie bramki. Tyle mam do powiedzenia w temacie tego "next genowego okazywania emocji" :D

środa, 13 sierpnia 2014, 16:56   QQSed

Ech, teraz wszyscy, którzy grali w kolejne odsłony serii w sieci przeszli na Fifę World i nie ma z kim grać w trzynastce.

środa, 13 sierpnia 2014, 16:06   menadzer

Jeśli chodzi o tą nieszczęsną Fifę World, to niech może w końcu przywrócą sens grania w nią, bo niezaliczanie 4 na 5 meczów raczej odstrasza niż zachęca do czegokolwiek :/

środa, 13 sierpnia 2014, 15:45   Cwiekoszczak

Miałem na myśli sterowanych przez AI bramkarzy :P

środa, 13 sierpnia 2014, 15:15   Massinio

To czy bamkarz stoi na lini czy wybiega zależy od ciebie przecież -.-

środa, 13 sierpnia 2014, 14:49   Cwiekoszczak

Ciekawe czy bramkarze dalej będą siedzieć grzecznie na linii czy zgodnie ze stylem Neuera wybiegać na połowę rywala i kasować akcje 1 vs 1 zanim one się pojawią.

Podobne newsy

Zablokowano działanie funkcji Share Play w FIFIE 15 [UPDATE]

News
sobota, 15 listopada 2014

zablokowano-dzialanie-funkcji-share-play-w-fifie-15-update Funkcja Share Play pozwala posiadaczom PlayStation 4 na udostępnianie rozgrywki znajomym – dzięki temu można grać z przyjaciółmi w produkcję, której nie posiadają. Okazuje się jednak, że wydawcy mogą zablokować tę opcję. Zrobiono tak niedawno w Call of Duty: Advanced Warfare, a teraz także w FIFIE 15.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z