Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

gamescom 2014: Garść gameplayów z odświeżonego Halo i specjalny Xboksowy kanał dla serii

Rahid wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:55 News
Halo Channel
Halo Channel

Microsoft swoją konferencję zakończył z przytupem. Oprócz gameplayów z odświeżającego serię The Master Chief Collection, mogliśmy zobaczyć również w akcji Halo Channel - aplikację na Xboksa One, która posłuży nam za centrum zarządzania. 

Halo Channel ma na celu pomóc graczom ogarnąć wszystko, co zaoferuje nadchodząca kolekcja. Z poziomu kanału możemy sprawdzać nasze statystyki w rozgrywkach wieloosobowych, porozumiewać się z innymi graczami, udostępniać i oglądać filmiki z gry, oglądać serię Halo: Nightfall oraz wiele więcej. Kluczową funkcjonalnością będzie streamowanie - Bungie, współpracując z Twitchem, chce zaoferować swoim graczom niepowtarzalne możliwości pod względem dzielenia się rozgrywką. Wszystko po to, żeby Halo było tak mocno związane z Xbox One, jak się tylko da.

W The Master Chief Collection znajdziemy poza tym Halo Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3 i Halo 4, a także Halo: Nightfall, serial nawiązujący do fabuły nadchodzącego Halo 5: Guardians.

Poniżej możecie zobaczyć w akcji Halo 2 Anniversary:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: gamescom 2014, FPS, Bungie Software, CD Projekt, Microsoft Game Studios, Microsoft Polska, 343 Industries,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 19 września 2014, 0:15   Matthaius117

"Kluczową funkcjonalnością będzie streamowanie - Bungie" < no chyba już nie.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z