Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Posłuchajcie o grach podczas World of Gamedev Knowledge

spikain czwartek, 7 sierpnia 2014, 19:57 News
WGK 2013
WGK 2013

Jeśli macie wolny weekend 6-7 września i interesujecie się grami (no, skoro to czytacie...), możecie zaplanować sobie wypad do Gdańska, gdzie odbędzie się konferencja WGK – World of Gamedev Knowledge. Zapowiada się arcyciekawie, między innymi ze względu na nazwiska związane z wydarzeniem.

WGK odbędzie się w centrum konferencyjnym AmberExpo przy ulicy Żaglowej 11. W imprezie udział weźmie wielu znamienitych developerów – w samym komitecie programowym znalazły się takie nazwiska jak Tomasz Gop, Jacek Brzeziński czy Grzegorz Miechowski. Wygłoszone zostanie 36 prelekcji – między innymi przez Piotra Iwanickiego (SUPERHOT) czy Sosa O. Sosowskiego (dla którego warto przyjechać nawet jeśli mieszkacie na południu Polski). Mówić będą również goście zagraniczni, na przykład Mary DeMarle z Eidos Montreal czy Mario Rizzo (ex-EA, ex-Ubisoft).

Szczegóły TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 sierpnia 2014, 1:54   haz111

@arturdzie - prelekcja Sosa była jedną z najlepszych jakie miałem okazję kiedykolwiek widzieć. Potrafi zainteresować, wie o czym mówi i ma doświadczenie. Spotkanie z autorem na żywo jest dużo lepsze niż filmik w internecie - może zdarzyć się okazja do porozmawiania twarzą w twarz lub przynajmniej zadania pytania jako jeden z słuchaczy. A dla interesujących się Gamedevem wydarzenia takie jak WGK mogą być świetną inspiracją do rozwoju.

czwartek, 7 sierpnia 2014, 22:44   shift112

Wybrałbym się, ale te ceny za wstęp (pewnie warto) są nie na moją kieszeń. Szkoda.

czwartek, 7 sierpnia 2014, 22:19   arturdzie

@haz111 Z ciekawości semu właśnie dla nich warto pojechać ?

czwartek, 7 sierpnia 2014, 21:41   haz111

Zapowiada się super ciekawie, szkoda, że nie dam rady pojechać. Sosa i Piotrka Iwanickiego miałem okazję już słuchać na żywo - serdecznie polecam."dla którego warto przyjechać nawet jeśli mieszkacie na południu Polski" - potwierdzam ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z