Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT12 minut z Risen 3: Władcy tytanów [WIDEO]

spikain czwartek, 24 lipca 2014, 19:43 News
PC
Risen 3: Władcy tytanów
Risen 3: Władcy tytanów

Wiecie już, że na okładce nadchodzącego CD-Action znajdować się będzie Risen 3: Władcy tytanów. Warto więc zapoznać się z materiałem wideo z najnowszej gry Piranha Bytes, przygotowanym przez serwis IGN.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 28 lipca 2014, 11:29   Maurycz

Nie będę stawiał kreski na trójce. Poczekam i zagram, dwie pierwsze części były ok, więc jak dla mnie jeśli będą równie dobre to będę grau;)

sobota, 26 lipca 2014, 11:26   BarxD99

Zawiodlem sie troche na piranhi przez risena 2 ale napewno zagram aby umilic sobie czas oczekiwania na wiedzmina 3

sobota, 26 lipca 2014, 11:12   wernetto

Gothici były dla mnie tylko dobre. Pierwszy Risen świetny, a Risen 2 genialny. Ten piracki klimat był naprawdę super, ach i ta broń palna, szkoda że od tego odchodzą w najnowszej części.

piątek, 25 lipca 2014, 22:18   Mevelex

@SerwusX: To Twoje subiektywne odczucia. Wszystkie Twoje argumenty przeciw broni palnej, które napisałeś mogę odkręcić o 180 stopni, tak żeby wyszło na jej korzyść. Nie widzę w tym jednak sensu. Mi się podobała gdy grałem, Tobie nie i raczej siebie nie przekonamy ;)

piątek, 25 lipca 2014, 17:24   HarryCallahan

Gorsza broń palna była chyba tylko w Assassins Creed 2 :) Co do "świeżości" to tak jak poniżej. Jakoś mi tego nigdy nie brakowało, a dodawanie na siłę...

piątek, 25 lipca 2014, 16:38   SerwusX

@Mevelex
Ta broń palna to najgorsza kaszana w systemach walki, jaką widziałem od lat. :) Używanie tego było na zasadzie krzyków ze Skyrima, czyli "czekaj aż się z d... załaduje, i klikaj jak jest". 0 potrzebnego skilla, co to za przyjemność? Sam fakt, że dodają coś nowego wcale nie oznacza, że to jest dobre. A to nie powiew świeżości tylko raczej coś bardzo nieświeżego. ;)

piątek, 25 lipca 2014, 16:19   Mevelex

@Kirrin: Na ile to będzie odcięty kupon to przekonamy się dopiero jak zagramy. Ludzie od Piranii nigdy nie umieli robić animacji, te z Risena 2 były całkiem przyzwoite i pewnie dlatego je zostawili. Poza tym jest trochę dziwne że niby ma być mroczniejszy świat, magia itd, tak jak piszesz, a z drugiej strony piraci i broń palna zostają. Także nie będzie to taki powrót do korzeni "z grubej rury" tylko zmiksowane elementy dotychczasowych Risenów i Gothiców. Tak wszystko w czopku ;)

piątek, 25 lipca 2014, 15:51   Kirrin

@Mevelex, ja widzę to nie jako odcięty kupon, ale ulepszony i dopracowany Risen 2 - to co było w nim dobre + naprawienie niedoróbek. Mroczniejszy świat, ciekawsza walka (serio, wierzę, że jest ona bardzo dobra, przekonamy się po premierze), powrót prawdziwej magii, odejście od piratów itd. Wydaje mi się, że animacje, silnik, interface itd. przejęte z R2, pozwolą naprawić błędy, zamiast trudzić się nad nowymi animacjami. PS - Gothic 2 też graficznie nie różnił się zbytnio od G1, a wiemy co z tego wyszło.;)

piątek, 25 lipca 2014, 15:35   McGrave

Mi się zdaje że Risen 2 miał być czymś świeżym ale okazało się że też wiele na tym gra ucierpiała... Sądzę że ich głównym celem w Risen 3 jest właśnie naprawienie wszystkiego co było nie tak- naprawiona walka, ciekawe zbroje itd. a moim zdaniem to wystarczy żeby gra była naprawdę świetna.
Moje obawy niestety budzi komentarz UV z gry-online który powiedział że przez broń palną gra przestaje być jakimkolwiek wyzwaniem :/
Jeśli walka będzie skopana a będę chciał poznać historię to sobie obejrzę gameplay i tyle

piątek, 25 lipca 2014, 14:16   Mevelex

A no i podpisali przecież kontrakt z Kaiem Rosenkranzem hehe :D Koniec mojego spamu.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

THQ Nordic niespodziewanie pozyskuje serie Saints Row, Dead Island, Risen i Metro...

News
środa, 14 lutego 2018

thq-nordic-niespodziewanie-pozyskuje-serie-saints-row-dead-island-risen-i-metro ...a także inne marki przejętego Koch Media. Transakcja opiewa na ponad 100 milionów euro!

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z