Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITZagraj w This War of Mine przed premierą. Jak?

Piotrek66 sobota, 19 lipca 2014, 20:17 News
This War of Mine
This War of Mine

This War of Mine to jeden z najambitniejszych projektów twórców Anomaly – gra pozwoli wcielić się w cywili w oblężonym mieście, którzy będą musieli przetrwać zawieruchę wojenną. Po raz pierwszy to zwykli ludzie, a nie żołnierze odgrywać będą pierwsze skrzypce. Do tej pory produkcję mogli zobaczyć głównie dziennikarze, ale wkrótce pograć w nią będą mogli pozostali śmiertelnicy. W jaki sposób?

Studio 11bit organizuje tzw. focus testy, w trakcie których wybrana grupa graczy będzie mogła nie tylko zobaczyć This War of Mine, ale także własnoręcznie sprawdzić grę.

Z oczywistych względów liczba uczestników prezentacji będzie ograniczona. Developerzy uruchomili stronę internetową, na której można zapisać się do testów – wystarczy wypełnić krótką ankietę (TUTAJ) z pytaniami o preferencje growe i ocenę kilku znanych produkcji. Spośród nadesłanych zgłoszeń twórcy wybiorą grupę osób, która będzie mogła zobaczyć i pograć w This War is Mine. Przygotowano też bliżej niesprecyzowaną niespodziankę dla testerów.

Testy odbędą się w przyszły weekend – 26-27 lipca – w Warszawie.W ich trakcie autorzy zgromadzą też od biorących w nich udział graczy opinie i przemyślenia dotyczące powstającej produkcji. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 lipca 2014, 12:39   Karol11bit

@KarolKotowiczOsoby, które zostały wybrane do testów, już otrzymały maile. Jeżeli ktoś zrezygnuje, to będziemy uzupełniać grupę spośród innych zgłaszających się.

poniedziałek, 21 lipca 2014, 20:28   KarolKotowicz

Czy dostał ktoś jakieś potwierdzenie z zaproszeniem na testy? Nie ukrywam, że mi zależy i chciałbym wziąć w tym udział.

poniedziałek, 21 lipca 2014, 15:55   jank

@Karol11bit Świetny pomysł, gdybym tylko mógł to chętnie bym wziął udział w tych testach. Naprawdę po przeczytaniu tego newsa poczułem autentyczny żal, że nie będę mógł wziąć w tym udziału. Życzę powodzenia.

poniedziałek, 21 lipca 2014, 13:59   Karol11bit

Cześć, tu Karol z 11 bit studios, a razem ze mną dwa zdania wyjaśnienia.Uczestnicy testów dostaną od nas rzeczoną niespodziankę, której w tej chwili nie mogę ujawnić, bo nie byłaby to niespodzianka :)Co do samych testów, to nie ma to nic wspólnego z "wykorzystywaniem" graczy. Od sprawdzania gry pod względem bugów mamy swój zespół QA, który się tym zajmuje na co dzień. Zależy nam natomiast, na poznaniu obiektywnej opinii o grze, czy się podoba, czy nie, a to jest własnie jedyny sposób, aby to sprawdzić.

niedziela, 20 lipca 2014, 14:19   szymon1944

Mała pomyłka :) akcja gry nie dzieje sie w Jugosławii, nie dowiemy się gdzie się dzieje. Woja w Jugosławii i Syrii itp dostarczały im inspiracji.

niedziela, 20 lipca 2014, 13:50   szymon1944

Jak by ktoś chciał to tu jest gameplay, w tle widać jak grają. Gra przypomina deathlight chyba, jest jakaś mapa taktyczna i mroczne barwy. Z szumów :) wyłapałem że akcja dzieje się na terenie Jugosławii.
https:www.youtube.com/watch?v=U4qCrUagidI
Zobaczcie sami, nawet na newsa by się przydało.

niedziela, 20 lipca 2014, 10:19   maridok

I tak nie przejdę, ale skoro nic nie kosztuje..

niedziela, 20 lipca 2014, 9:29   korinogaro

@down, no niech będzie, ale reszta mojego postu nadal jest aktualna ;)

niedziela, 20 lipca 2014, 0:47   AdamcastlePL

PS. Wcześniej było to nieco inaczej napisane na stronie.

niedziela, 20 lipca 2014, 0:47   AdamcastlePL

Looknij tutaj(to jest oficjalny komunikat): http:www.11bitstudios.com/blog/pl/16/this-war-of-mine/34/wez-udzial-w-testach-this-war-of-mine.html

Podobne newsy

This War of Mine wspomoże Polską Akcję Humanitarną

News
środa, 25 listopada 2020

this-war-of-mine-wspomoze-polska-akcje-humanitarna Gracze mogą pomóc potrzebującym i przy okazji zdobyć This War of Mine i Frostpunka.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
0

A nie, to moja bohaterka w uroczym kostiumie!

Komentarzy:
7

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z