Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Film na podstawie Uncharteda jednak powstanie? Zdjęcia startują za kilka miesięcy

Piotrek66 piątek, 18 lipca 2014, 11:00 News
Uncharted 4
Uncharted 4

Całkiem możliwe, że jednak dane nam będzie obejrzeć film na podstawie serii Uncharted. Obsadzony jakiś czas temu w tej roli nowy reżyser ekranizacji w jednym z wywiadów ujawnił, że na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do produkcji.

Sony nareszcie udało się znaleźć reżysera filmu na podstawie przygód Nathana Drake’a. Został nim Seth Gordon, człowiek, który w przeszłości zasiadał na fotelu reżyserskim takich obrazów, jak The King of Kong i Szefowie wrogowie.

Teraz w rozmowie z serwisem zap2it Gordon zdradził co nieco o powstającej ekranizacji Uncharteda. Przede wszystkim – zdjęcia do produkcji rozpoczną się już całkiem niedługo, bo już na początku przyszłego roku. Najpierw jednak filmowcy muszą znaleźć aktora, który wcieli się w rolę Nathana Drake’a. Reżyser podkreśla, że musi to być ktoś, kto jest w swoim fachu bardzo dobry.

Poza tym Gordon w przeciwieństwie do Davida O. Russella, który swego czasu był reżyserem filmu i zamierzał wprowadzić do fabuły kontrowersyjne zmiany, zaznacza, że chce potraktować „mitologię” growego pierwowzoru z należytym szacunkiem, wykorzystując najciekawsze i najbardziej interesujące elementy z oryginału. Jak mówi:

Uwielbiam złożoność i wyrafinowanie fabuły gry i dążymy do osiągniecia czegoś podobnego – nie chcę jednak oczywiście opowiadać tej samej historii. Chcę czegoś, co nie złamie zasad ustanowionych przez pierwowzór, ale je rozszerzy. Bo mam wrażenie, że ludzie, którzy zagrali w gry i znają je bardzo dobrze, nie chcą zobaczyć znowu tej samej opowieści. Chcą zobaczyć jej dodatkowe odcienie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 21 lipca 2014, 3:51   NarcissusBaz

Gerard Butler na Drejka jak nikt inny.

sobota, 19 lipca 2014, 0:47   ajst47

@Moooras wiesz, każdy ma swoje typy. Jak dla mnie to idealnie pasowałby Justin Bartha, pewnie niewielu go skojarzy, zagrał w obu częściach Skarbu Narodów i kiedy go zobaczyłem, to zaraz sobie pomyślałem, że pasowałby jako Nathan Drake. :)

piątek, 18 lipca 2014, 13:05   ZiomekGit

Odmieniać można, mnóstwo popularnych nazw angielskich odmieniamy, również tytułów gier, tyle że tutaj odmianę typową dla rzeczownika zastosowano do przymiotnika i dlatego razi.

piątek, 18 lipca 2014, 12:22   Dan2510

Nazwy angielskie się nie odmieniają. Po za tym nawet wizualnie, jak to wygląda i brzmi. UNCHARTEDA ? ;)

piątek, 18 lipca 2014, 11:28   Moooras

Karl Urban. W REDzie wyglądał jak Drake żywcem z gry wyjęty.

Podobne newsy

Uncharted: Zgadliście, ekranizacja straciła kolejnego (szóstego) reżysera

News
wtorek, 31 grudnia 2019

uncharted-zgadliscie-ekranizacja-stracila-kolejnego-szostego-rezysera- Premiera została także nieoficjalnie opóźniona, ale nie znamy niestety żadnych szczegółów.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z