Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBędzie nowa animacja na podstawie Assassin´s Creeda. Od współtwórcy The Walking Dead i Roba Zombie!

Piotrek66 poniedziałek, 14 lipca 2014, 11:22 News
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity

Czasem zdarza się tak, że opisy imprez zdradzają informacje o niespodziankach, które mają zostać ujawnione. Nie inaczej jest w przypadku Assassin’s Creeda – w opisie panelu dyskusyjnego poświęconego nadchodzącej odsłonie Unity, który ma odbyć się na zbliżających się targach Comic-Con w San Diego, znalazła się wzmianka o nowym filmie animowanym z asasynami. Od twórcy komiksu The Walking Dead!

Tegoroczny Comic-Con w San Diego odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Jednym z punktów programu będzie panel dyskusyjny poświęcony Assassin’s Creed: Unity. To jednak nie wszystko – w jego opisie znalazła się informacja, że w trakcie wspomnianego panelu zostanie pokazana „krótkometrażowa animacja inspirowana” grą.

Co więcej, za jej powstanie odpowiedzialni są m.in. Tony Moore i Rob Zombie. Ten pierwszy powinien być szczególnie znany fanom The Walking Dead – to on właśnie jest jednym ze współtwórców komiksu z zombiakami (zapewne zajmie się więc oprawą graficzną produkcji). Zombie natomiast jest znanym muzykiem, filmowcem i aktorem.

Szczegółów niestety na razie brak. Panel koncentrujący się na Assassin’s Creed: Unity, na którym zostanie pokazana animacja, odbędzie się 25 lipca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2017,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 lipca 2014, 15:52   saruman3

assasyna nigdy dosyć

poniedziałek, 14 lipca 2014, 12:41   onix11

Proponuje zrobić Genezę Assassins Creed i Ewolucja Assassins Creed.

poniedziałek, 14 lipca 2014, 12:34   Nezi23

Żadna nowość, producenci zawsze chcą wyciągnąć od graczy dodatkowe grosze więc wydają masę animacji, komiksów, książek i innych pierdółek niskiej jakości, byleby tylko jeszcze trochę zarobić.

poniedziałek, 14 lipca 2014, 11:30   InfernalExtremeGame

Rob Zombie ^.^

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z