Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rob Pardo odchodzi z Blizzarda!

Piotrek66 piątek, 4 lipca 2014, 11:46 News
Rob Pardo
Rob Pardo

Zmiany na szczycie w Blizzardzie. Ze studia odchodzi Rob Pardo, człowiek, który z firmą związany był od siedemnastu lat. To on właśnie odpowiedzialny był za pierwszego StarCrafta, pracował też nad World of Warcraft, to on też doprowadził do realizacji filmu na podstawie wspomnianej sieciówki.

We wpisie na oficjalnym forum Battle.net Rob Pardo – pełniący do tej pory funkcję CCO, a więc szefa zespołu kreatywnego – poinformował, że odchodzi z Blizzarda po siedemnastu latach pracy. Gdyby ktoś nie wiedział – to właśnie ten człowiek brał udział w pracach nad pierwszym StarCraftem, maczał też palce w World of Warcraft.

Nieznane są jednak powody decyzji Pardo, który zdradził jedynie, że chce rozpocząć „nowy rozdział” w swoim życiu osobistym i zawodowym. Nie ma jednak sprecyzowanych zamiarów na przyszłość, a przynajmniej nie podzielił się nimi – na razie chce spędzić wakacje w towarzystwie swojej rodziny i zastanowić się nad dalszymi planami. Podkreśla jednak, ze nie opuści branży growej i obiecuje, że „gdy będzie gotowy” poinformuje o swoim kolejnym przedsięwzięciu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 września 2014, 0:18   lech8

Teraz to przeczytałem, załamałem się. Nie wiesz do czego pijesz. Książki z Warcrafta są nawet nawet, chodzi mi o fabułę w grze z której zrobili modę na sukces. Z każdym kolejnym dodatkiem jest wyciągane coraz więcej rzeczy z d..

niedziela, 6 lipca 2014, 11:02   Scorpix

@lech8
Czyli, jak stworzyli fantastyczne uniwersum to nie mogą wydawać niczego poza grami. W książkach często są ciekawe historie uzupełniające wydarzenia WoW-a, czy przybliżające dane postacie. Nikt Ci nie każe kupować książek
@blitz
Widziałeś dodatek do Diablo 3, a może chociaż zagrałeś trochę ostatnio, bo zmieniło się bardzo dużo od czasu premiery.
@paku93
Firma, która tworzy nowe gry i cały czas wspiera gry do tej pory wydane to tonący okręt. Po prostu ktoś inny go zastąpi i tyle

niedziela, 6 lipca 2014, 4:47   lech8

Po tym jak zrobili z WoWa tasiemca w stylu tysiąca książek o Star Wars, uciekłbym stamtąd z płaczem już dawno.

sobota, 5 lipca 2014, 21:49   RealAS

@Paku93 jak Blizz to tonący okręt, to ja sobie życzę samych takich okrętów ;)
@Blitz pewnie ze nie ta sama firma tak samo jak Ty nie jesteś tym samym człowiekiem co 16 lat temu, no chyba ze nie dorosłeś :P (joke ;) )

sobota, 5 lipca 2014, 16:44   Paku93

Jak ktoś na bn.pl napisał:"Stare szczury upuszczaja tonacy okręt"

sobota, 5 lipca 2014, 1:07   Blitz

Odkąd zostało wydane Diablo 3, doszedłem do wniosku, że obecny Blizzard to już nie ta sama firma, która wydała na świat Diablo 2 i StarCrafta, więc specjalnie się tym nie przejmuję.

piątek, 4 lipca 2014, 18:02   noirmistig

Dostał 500 dolarów więcej u konkurencji, ot co :D

piątek, 4 lipca 2014, 16:13   GodEmperorOfDune

Przychodzi mi na myśl tylko jeden komentarz,cytat, AS-a polskiej fantastyki "coś się kończy, coś się zaczyna". . . dla Blizzarda i Roba Pardo.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z