Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITŁowcy Jedi na tropie Luke´a Skywalkera i spółki? Plotki o "złoczyńcach" siódmego epizodu Star Wars

Piotrek66 środa, 18 czerwca 2014, 14:25 Plotka
Star Wars - logo
Star Wars - logo

Imperator i Darth Vader nie żyją, to oznacza, że ostatni Sithowie zginęli. Kto w takim razie może zagrozić Luke’owi Skywalkerowi i spółce w siódmym filmowym epizodzie Gwiezdnych Wojen? W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, zdradzające kilka szczegółów o głównych „złych” nadchodzącej produkcji.

Serwis Making Star Wars, opierając się na informacjach zebranych od informatorów powiązanych z planem zdjęciowym siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen, twierdzi, że tym razem wrogów będzie kilku. Bohaterowie zmierzą się z trójką łowców, którzy specjalizują się w eliminacji Rycerzy Jedi. W ich rolę wcielą się nowi, wymienieni w ujawnionej niedawno obsadzie aktorzy – Lupita Nyong’o, Adam Driver i David Oyelowo. Co ciekawe, ten ostatni ma też podłożyć głos jednej z postaci w serialu animowanym Rebels, którego akcja osadzona zostanie pomiędzy oryginalną trylogią i nadchodzącym filmem.

Łowcy mają być ubrani w chromowany czarny strój, podobny nosić będą ich żołnierze. Z relacji informatorów serwisu Making Star Wars wynika, że mundury są nowe, ale stylem przypominają te, które nosili wojskowi Imperium. Szczegółów o samych antagonistach brak, ale mają to być ponoć wyznawcy Sithów, którzy dążą do ich powrotu i gotowi są ponieść dowolną cenę za ich ochronę.

Warto zwrócić uwagę, że według doniesień redakcji wspomnianego portalu, choć od pokonania Imperatora w Powrocie Jedi minęło 30 lat, nadal nie udało się ponoć utworzyć Nowej Republiki. Powodem jest właśnie trójka łowców – nie wiadomo tego dokładnie, ale najprawdopodobniej ich ataki oraz ciągłe zagrożenie z ich strony nie pozwalają na stabilizację sytuacji politycznej kosmicznej społeczności.

Informatorzy Making Star Wars zdradzili również plany dotyczące kolejnego, ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen. Pojawi się w nim stary, „zmęczony i potrzebujący pomocy” Luke Skywalker, który spędził ostatnie lata na próbach niedopuszczenia do powrotu Sithów.

Niestety to wciąż są na razie plotki. Ile z powyższych doniesień okaże się prawdziwych, przekonamy się, gdy siódmy epizod Star Wars trafi do kin. A stanie się to 18 grudnia przyszłego roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ciekawostki, MMO, akcja, FPS, RPG, casual, ekonomiczna, karcianka, BioWare, LucasArts, LEM, Krome Studios, Daybreak Game Company, Sony Online Entertainment, dystrybucja cyfrowa, Electronic Arts, Disney Mobile and NimbleBit, Disney Interactive, Disney Interacitve Studios,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 19 czerwca 2014, 13:50   gelinor

Boba Fett ma być i basta!

czwartek, 19 czerwca 2014, 11:22   plbioshock

A po co jacyś łowcy? Jeżeli będą się posługiwać mieczami świetlnymi to może być, bo mam nadzieję że jakieś epickie walki na miecze. Ale "imperator i Vader to ostatni sithowie". Dlaczego? Przecież galaktyka jest w "luj", jakby to powiedział Bonus, duża i na pewno jest ich więcej, tylko nie wiedzą o swojej egzystencji.

środa, 18 czerwca 2014, 23:33   MantroX

Ajko89 z tym cytatem to się spóźniełeś jakieś 15 lat. Teraz może już być tylko lepiej.

środa, 18 czerwca 2014, 19:56   Ajko89

I pozostaje nam tylko zacytować za South Parkiem: "Our friend was raped, Stan! He was raped, and we all stood there and did nothing!"

środa, 18 czerwca 2014, 19:46   Forafix

@SkywalkerPLWydaje mi się że raczej to będzie cała organizacja której przewodzi tych trzech łowców jedi. Ja tam się cieszę że nie ekranizują kanonu bo ekranizacje tego co już czytałem (np. gra o tron) są dla mnie po prostu nudne

środa, 18 czerwca 2014, 19:07   Sabi

To kiedy wypuszczają Imperial Academy Musical?

środa, 18 czerwca 2014, 18:26   mastersky

Pomyśleć, że cykl książek Młodzi Rycerze Jedi jest idealnym scenariuszem dla filmów Disneya. Jeśli faktycznie się okaże, że w 30 lat po klęsce Imperatora nie udało się stworzyć Nowej Republiki, to dlaczego mielibyśmy w ogóle kibicować takim nieudacznikom? A wszystko przez 3 osoby? Oby to były tylko plotki.

środa, 18 czerwca 2014, 17:40   SkywalkerPL

I tak oto Myszka Miki gwałci Gwiezdne Wojny "nadal nie udało się ponoć utworzyć Nowej Republiki. Powodem jest właśnie trójka łowców" - trololololol

środa, 18 czerwca 2014, 16:48   rumbur

Bez jaj, trzydzieści lat po Endorze był już Sojusz Galaktyczny. Idealna scena dla ewentualnego filmu, ale nie, Disney musi zrobić wszystko po swojemu. Mogliby na przykład pokazać dojście Fela do władzy i założenie jego Imperium....

środa, 18 czerwca 2014, 15:30   truvneeck

@Piotrek66 "Warto zwrócić uwagę, że według doniesień redakcji wspomnianego portalu, choć od pokonania Imperatora w Nowej nadziei minęło 30 lat" tak gwoli cislosci Imperator zginal w "Powrocie Jedi".

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z