Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITE3 2014: Wiedźmin 3: Dziki Gon - Przechadzka po Novigradzie [WIDEO]

Adzior wtorek, 10 czerwca 2014, 23:25 News
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Powoli robi się ciasno w naszej szufladce z materiałami z nowego Wiedźmina. Nowy gameplay z targów przenosi nas tym razem do Novigradu, gdzie widzimy Geralta w różnych okolicznościach.

Geralt w Novigradzie, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon po raz wtóry:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2014, RPG, CD Projekt RED, CD Projekt,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 29 lipca 2014, 5:28   Noorbiton

Ja tak samo nigdy nie czekałem na jakąś grę tak jak na nowiutkiego Wiedźmina. Nie wiem czy mi ruszy na komputerze, jak nie to trzeba będzie kupić nowy. A czas do lutego postanowiłem umilać sobie przechodząc od pierwszej części.

czwartek, 10 lipca 2014, 16:17   Iorweth252

Nigdy nie sądziłem, że będę na jakąś grę wydawał tysiące złotych, ale dla Wiedźmina 3 złożę nowy komputer... Czekając przechodzę dwójkę raz po raz

środa, 11 czerwca 2014, 19:46   Paku93

Małe sprostowanie, wedle nowych informacji Oxenfurt ma się pojawić w grze, miło, jak Jaskier lubiłem to miasto. Można o nim poczytać w 1 tomie sagi (Krew Elfów) około połowy książki.
@orzechXIX
Tak Dijkstra nie przypominał szpiega w ogóle. Chociaż nieźle się skradał i miał b. dobry słuch. Był duży z wyglądu niezgrabny, a ubierał się oczywiście nie na czarno, ale tak jak piszesz w jaskrawe kolory.

środa, 11 czerwca 2014, 19:07   orzechXIX

@Smuggler - Dijkstra ubierał się na czarno? Czytałem to wprawdzie lata temu, ale z tego co pamiętam, nosił raczej jaskrawe ciuchy. Nawet chyba był w książce tekst o tym, że wygląda tak, jak nikt nie spodziewałby się, że szpieg może wyglądać. A po szpiegu każdy spodziewałby się czarnych ubrań.

środa, 11 czerwca 2014, 15:35   Paku93

@adimoon9
Jeśli chcesz odświeżyć sobie Novigrad to opowiadanie "Wieczny Ogień" dzieje się w tym mieście. W sadze tam już nie trafiamy. Chociaż zwiedzamy tam Oxenfurt, który leży tuż obok. W grze niestety nie będzie dane nam go zobaczyć.

środa, 11 czerwca 2014, 14:48   adimoon9

Żałuję, że słabo u mnie z pamięcią do szczegółów książek, bo jedyne co przychodzi mi na myśl, gdy usłyszę &039;Novigard&039; to "miasto z uniwersum Wiedźmina". :/

środa, 11 czerwca 2014, 14:25   HarryCallahan

@Tumi1: w dniu premiery W3 Skyrim będzie miał ponad 3 lata, więc czas najwyższy... Zapowiada się dobrze. Jeżeli uda im się połączyć klimat poprzednich części i sposób prowadzenia fabuły (gdzie niemal każda decyzja niosła za sobą jakieś konsekwencje) z otwartością świata to będzie git.

środa, 11 czerwca 2014, 13:57   Freak98

Mnie z kolei mało brakowało żeby nie zgnieść myszki z niezadowolenia gdy usłyszałem imię Dijkstry. Był jedną z moich ulubionych postaci i zakończenie jego historii uważałem za bardzo udane. Nie widzę powodu, czemu miałby wracać, ale mam nadzieję, że REDzi znajdą jakieś uzasadnienie. A co do miasta, to dobrze oddaje charakter tych ukazanych w sadze. Zaraz po wjeździe "Witch hunters&039;, dzieci śpiewają o przepędzeniu elfów... Ehh, w każdym razie: oby nie zawiedli.

środa, 11 czerwca 2014, 13:20   Deren02

I to coś zapewne będzie wyglądać jeszcze lepiej. Shut up and take my money:).

środa, 11 czerwca 2014, 13:07   Szerszenix

@Adorianu 50 godzin głównego wątku fabularnego i 50 godzin zadań pobocznych.

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z