Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Forza Motorsport 5 wkrótce ze zbiorczym wydaniem. Ale bez wszystkich DLC

Piotrek66 niedziela, 8 czerwca 2014, 16:15 News
Forza Motorsport 5
Forza Motorsport 5

Przyszli nabywcy Xboksa One w Polsce mogą być zadowoleni. Okazuje się, że gdy we wrześniu będą mogli stać się posiadaczami XBO, będą mogli wtedy kupić zbiorcze wydanie Forzy Motorsport 5 zawierającego oprócz podstawki kilkanaście DLC. W lipcu pojawi się bowiem nowa wersja gry w edycji dumnie nazwana Racing Game of the Year.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że wkrótce Forza Motorsport 5 doczeka się zbiorczej edycji. Wydanie Racing Game of the Year zawierać będzie – oprócz podstawki – siedemnaście dodatków z trasami, a także zestaw Top Gear składający się z dziesięciu nowych aut. Niestety to nie wszystkie DLC – przykładowo do tej pory w formie cyfrowych płatnych rozszerzeń udostępniono już kilkadziesiąt niewidzianych wcześniej w grze samochodów.

Forza Motorsport 5 w wydaniu Racing Game of the Year ukaże się 22 lipca, oczywiście na Xboksie One.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 czerwca 2014, 17:39   AoS

@BladyPiter - 350 zł? nie przekroczyłem 200 zł a Premium wykupiłem tuż przed wydaniem pierwszego DLC (wcześniej premium sensu nie miało). Z resztą DLC do BF-a to słaby przykład dzisiejszych trendów, bo tego rodzaju rzeczy były w Battlefieldach do samego początku czyli 2001 rok?

poniedziałek, 9 czerwca 2014, 5:55   BladyPiter

@Kricz
BF4 + Premium (kupowane zaraz po tym jak wyszły) to właśnie ~350zł na PC i ~450zł na konsole.

poniedziałek, 9 czerwca 2014, 0:00   Kricz

Ugh. Nie wydawajcie zbiorczego wydania, jeśli nie macie zamiaru zebrać w nim kompletnie całego contentu. FFS. I co, za chwile będziemy się bawić w SEZONY edycji goty? Jeszcze tutaj dopóki to tylko kilka samochodów to niby nie tragedia, ale branża się przyzwyczajać zaczyna powoli widzę. Najpierw Borderlands 2 (które już w ogóle ma najśmieszniejszą politykę DLC na ziemi), teraz Forza. To nie idzie w dobrą stronę. Za kilka lat się wszyscy zesramy jak kupienie kompletnej gry z DLC będzie kosztowało po 350zł.

niedziela, 8 czerwca 2014, 21:26   Kettger

Podwójny powód do świętowania. :P

Podobne newsy

Oficjalny turniej Forza Motorsport 5 na Xboksach One

News
wtorek, 13 stycznia 2015

oficjalny-turniej-forza-motorsport-5-na-xboksach-one Microsoft zapowiedział co prawda Forzę Motorsport 6, ale to nie oznacza, że wsparcie dla "piątki" już się skończyło – 16 stycznia rozpocznie się turniej otwarty dla posiadaczy Xboksów One.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z