Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Worms: Battlegrounds trafi do Polski

Piotrek66 poniedziałek, 26 maja 2014, 12:57 News
Worms Battlegrounds
Worms Battlegrounds

Kilka dni temu studio Team17 ujawniło konkretną datę premiery Worms: Battlegrounds – nowej odsłony przygód wojowniczych robali, która ma trafić na Xboksa One i PlayStation 4. Do tej pory nie wiadomo było jednak czy ktoś ją wyda w Polsce, okazuje się jednak, że gra znalazła rodzimego dystrybutora.

Ostatnie odsłony Wormsów były wydawane w naszym kraju przez różnych dystrybutorów – na przykład Revolution ukazało się nakładem CDP.pl, a za wydanie Reloaded odpowiedzialny był LEM, z kolei Ultimate Mayhem w ogóle nie pojawiło się w Polsce i trzeba było korzystać z dobrodziejstw Steama. W tym ostatnim przypadku nie było oczywiście mowy o polskiej lokalizacji.

Do tej pory nie było wiadomo czy Worms: Battlegrounds zostanie wydane nad Wisłą – zwłaszcza, ze gra szykowana jest z myślą wyłącznie o konsolach XBO i PS4. Na szczęście okazało się, ze nowe robale zawitają także do Polski. Produkcja pojawi się u nas nakładem firmy ABC Data – premiera zaplanowana jest na 30 maja, a więc ukaże się tego samego dnia, co na pozostałych rynkach.

Na razie nie wiadomo jednak czy gra zostanie spolonizowana – w rozesłanej do mediów notatce prasowej zabrakło takiej informacji. Najprawdopodobniej Worms: Battlegrounds ukaże się u nas w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 26 maja 2014, 23:14   arturdzie

Nowe Worms w naszym kraju zostaną wydane ale wydanie Tropico 5 w naszym kraju to już nie łaska :P

poniedziałek, 26 maja 2014, 14:42   Sycho14

@seraf5
Cały LEM...

poniedziałek, 26 maja 2014, 14:29   seraf5

Worms Ultimate Mayhem miało zostac wydane przez LEM, ale z niewiadomych przyczyn anulowali wersję polską. Pliki polskie są w folderze gry, a osiągnięcia do zdobycia mają polskie nazwy i opisy. Napisałem na steamie poradnik, jak uaktywnic w tej grze polski język.

Podobne newsy

PlayStation Plus: W listopadzie dostaniemy robaków [WIDEO]

News
środa, 1 listopada 2017

playstation-plus-w-listopadzie-dostaniemy-robakow-wideo Logiczny krok naprzód, wszak w październiku Sony sprezentowało nam węża.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z