Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Return of the Obra Dinn: Nowa gra od twórcy Papers, Please

Piotrek66 poniedziałek, 26 maja 2014, 10:32 News
PC
Return of the Obra Dinn
Return of the Obra Dinn

Lucas Pope – twórca niezwykłego Papers, Please – wraca z nową grą. Ten indyczy projektant ujawnił właśnie, że pracuje nad Return of the Obra Dinn.

Szczegóły nie są znane, poza tym, że Return of the Obra Dinn będzie grą z akcją obserwowaną z perspektywy pierwszej osoby, której akcja osadzona zostanie w 1808 roku na wielkim i uzbrojonym okręcie handlowym East Indiaman. Cechować się będzie nietypową, czarnobiałą oprawą graficzna.

Sam Lucas Pope twierdzi, że Return of the Obra Dinn będzie „zupełnie inną grą” niż jego wcześniejsze projekty. Chce poeksperymentować ze stylem graficznym, fabułą i kilkoma technicznymi „ficzerami”. Podkreśla przy tym, że na razie ma tylko wstępną wizję dotyczącą scenariusza, choć zaznacza, ze pragnie uchwycić atmosferę „wciągającej tajemnicy” i „zwrotów akcji” wydarzeń toczących się na ograniczonej przestrzeni statku handlowego. Zapewnia, że zabawa nie będzie polegać tylko na zbieraniu przedmiotów i szukaniu wskazówek. Projektant ma w zanadrzu też pewną niespodziankę związaną z rozgrywką, której nie chce jednak na razie zdradzać.

Return of the Obra Dinn ukaże się najwcześniej za pół roku – tyle przynajmniej ma zająć stworzenie gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 26 maja 2014, 14:12   v1989

Powrót gier w stylu the last express?

Podobne newsy

Return of the Obra Dinn wybiera się na konsole

News
czwartek, 3 października 2019

return-of-the-obra-dinn-wybiera-sie-na-konsole Detektywi nie będą już musieli podnosić się z kanap.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
0

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z