Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

SingStar: Ultimate Party - Nowa odsłona karaoke od Sony w drodze. Ze śpiewaniem do telefonu [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 22 maja 2014, 14:46 News
SingStar: Ultimate Party
SingStar: Ultimate Party

Singstar to jedna z najpopularniejszych – o ile nie najpopularniejsza – seria gier karaoke. Do tej pory ukazało się kilkanaście różnych wersji, swojej edycji doczeka się też PlayStation 4, o czym poinformowali przedstawiciele Sony. A wraz z nią pojawi się jedna istotna nowość.

Jeszcze w tym roku na PS3 i PS4 ukaże się kolejna odsłona cyklu – SingStar: Ultimate Party. Składać się będzie ona z 30 wyselekcjonowanych przez developerów utworów. To nie jest aż tak istotne.

Bo choć mechanizmy „rozgrywki” od lat pozostają niezmienne – zadaniem graczy jest śpiewanie odtwarzanych piosenek, występy zaś są później oceniane – nowa część przyniesie ze sobą sporą nowość. Wraz z nią udostępniona zostanie darmowa aplikacja na iOS i Androida, która pozwoli tworzyć playlisty, dzielić się swoimi występami na Facebooku lub Twitterze, a także wyzwać do „pojedynku” znajomych. Najważniejszą funkcją programu będzie jednak fakt, że zamieni on posiadany smartfon w mikrofon.

Choć nadal będzie można skorzystać ze standardowego rozwiązania, równie dobrze będzie można śpiewać do telefonu. Dzięki temu nie trzeba będzie kupować droższych zestawów z mikrofonem – wystarczy sama gra i urządzenie działające pod kontrolą iOS lub Androida. Chociaż perspektywa zawodzenia do smartfona wydaje się… dziwna. Delikatnie pisząc.

Najważniejsze, że aplikacja kompatybilna będzie nie tylko z najnowszą odsłoną SingStara, ale także z wcześniejszymi wersjami tego karaoke. To oznacza, ze mikrofon będzie mógł zostać zastąpiony telefonem także na PS3.

Poniżej znajdziecie pierwszy trailer SingStar: Ultimate Party:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 22 maja 2014, 18:25   Add3k

Brawa dla Sony za wspieranie ps3, nie musieli tego udostępniać starej konsolce.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wiecie doskonale, który tytuł mam na myśli, prawda?

Komentarzy:
1

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31