Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ekranizację Assassin´s Creeda zrobi reżyser Makbeta?

Piotrek66 środa, 30 kwietnia 2014, 11:57 Plotka
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed IV: Black Flag

Choć ekranizacja Asssassin’s Creeda ma już aktora, który wcieli się w głównego bohatera (Michaela Fassbendera) i trwają już zaawansowane prace nad scenariuszem filmu, wciąż brakuje reżysera. Jeśli jednak wierzyć najnowszym doniesieniom, wkrótce może się znaleźć.

Branżowy i zazwyczaj dobrze poinformowany serwis Deadline donosi, powołując się anonimowych informatorów, że Ubisoft wraz z wytwórnią New Regency prowadzą rozmowy z Justinem Kurzelem, który miałby się zająć reżyserią ekranizacji Assassin’s Creeda.

Obecnie zajmuje się Makbetem. Jest to o tyle ciekawe, że w głównej, tytułowej roli występuje właśnie Michael Fassbender – aktor, który będzie grał pierwsze skrzypce także w filmie z asasynami. Znajomość obu panów na pewno ułatwiłaby pracę na planie.

Na razie jednak nic w tej kwestii nie jest pewne – informatorzy Deadline twierdzą, że rozmowy wciąż trwają i Kurzel nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2017,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 1 maja 2014, 19:29   Sard

Te, panie mądry, a od kiedy do reżyser = scenarzysta ?

środa, 30 kwietnia 2014, 17:24   WerxGamer

Nie wiedziałem, że Szekspir wciąż tworzy. LOLZ

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z