Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITS.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Mod z Cieniem Czarnobyla w pierwotnej wersji już jest

Piotrek66 poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 15:35 News
pc PC
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, który trafił do sprzedaży znacząco różnił się od gry, którą pokazano po raz pierwszy w 2002 roku. GSC Game World mocno zmodyfikowało projekt i choć był on ostatecznie świetną produkcją, wielu graczy było ciekawych pierwotnej wizji developerów. Na tyle, że postanowili ją odtworzyć. Tak powstał mod Lost Alpha, który w weekend miał swoją premierę.

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha jest Cieniem Czarnobyla takim, jakim pierwotnie miał być. Przynajmniej w większości – fani próbowali odtworzyć pierwotną wersję gry korzystając z materiałów pozostawionych przez developerów, w tym opublikowanej w 2009 roku edycji z 2004 roku, która zawierała wiele starych elementów. Podkreślają przy tym, że nie wszystko może wygląda tak, jak w oryginale, ale wszystko „wygląda fajnie”.

Mod swoją premierę miał w miniony weekend. I jeszcze jedno – do działania nie wymaga podstawki, tak więc można go pobrać, uruchomić i grać bez konieczności posiadania S.T.A.L.K.E.R.-a: Cienia Czarnobyla. modyfikację Lost Alpha możecie pobrać z TEGO miejsca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 maja 2014, 8:47   naimadJ24

Już grałem, słaba optymalizacja. Wszystko inne dobre. Polecam :)

wtorek, 29 kwietnia 2014, 18:51   COREnick

Moje prawie pierwsze wrażenia z gry:
www.youtube.com/watch?v=8JyRv5Jextg

wtorek, 29 kwietnia 2014, 9:53   Zachajew

Opis daliście z du*y. Dezowave robiło cały projekt a GSC pomagało, a wy tu piszecie gracze.... Po resztę odsyłam chętnych po informacje tutaj Temat ogólny http:www.stalker.pl/forum/viewtopic.php?f=126&t=4484&start=3636

wtorek, 29 kwietnia 2014, 9:06   miszuskan

Powie ktoś czym różni się zwykły cień czarnobyla od lost alphy ?

wtorek, 29 kwietnia 2014, 0:28   Maciejus92

Czy przypadkiem Oblivion Lost nie zrobił tego co ten mod z paruletnim wyprzedzeniem? Oczywiście sprawdzę i tę produkcję, bo wymieniona przeze mnie była tak zabugowana, że nie byłem w stanie ukończyć gry

poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 19:41   KafarPL

Seria Stalker zapisała się bądź co bądź w historii gier. Mam do owych gier tylko jedno - zostały zrobione bardzo ale to bardzo surowo. Międzymordzie, ruch postaci, animacje, feel broni (IMO koszmarny, strzelanie wygląda jak wymachiwanie pukawką która wydaje odgłosy) - to wszystko można było zrobić lepiej. Grywalne - jak najbardziej, ale niedopracowane te elementy. Tak czy siak - seria jest mega i kropka :) Chociaż nigdy nie przeszedłem Zewu Prypeci (podchodziłem już z 3-4 razy)

poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 19:38   kocure21

@Leonsio33 instalka waży 6.5 gb a sam mod po zainstalowaniu waży 14.8 gb.

poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 19:17   Leonsio33

Nie wiem ale po zainstalowaniu u mnie folder waży 14,7 Gb jakim cudem u Jackoss tylko 6,5 Gb. A wie ktoś czy można w grze ustawić inny język ?

poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 19:13   asrudy

@kocure21
Dzięki ;)

poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 17:15   kocure21

@asrudy jeden pojazd znalazłem w Dolinie Mroku w fabryce gdzie trzeba zejsc do laboratorium, stoi na uboczu przy głównym wejściu. Otwierasz drzwi, wsiadasz i jedziesz.

Podobne newsy

Stalker 2: Oficjalna strona gry przeszła małą przemianę

News
sobota, 30 marca 2019

stalker-2-oficjalna-strona-gry-przeszla-mala-przemiane Czyżby szykowało się jakieś ogłoszenie w niedalekiej przyszłości?

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
9

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
4

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z