Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Prace nad ekranizacją Deus Ex: Human Revolution - Bunt Ludzkości wciąż trwają

Piotrek66 wtorek, 22 kwietnia 2014, 15:02 News
Deus Ex: Human Revolution
Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution – Bunt Ludzkości jest jedną z wielu gier, które mają w bliżej niesprecyzowanej przyszłości doczekać się ekranizacji. Film na podstawie produkcji Eidos Montreal został zapowiedziany już prawie dwa lata temu, ale od tamtej pory było o nim cicho. W jednym z wywiadów reżyser obrazu podkreślił, że prace nad nim wciąż trwają.

W trakcie odbywającej się w miniony weekend imprezy WonderCon serwis IGN postanowił przepytać reżysera ekranizacji Deus Ex: Human Revolution – Bunt Ludzkości, Scotta Derricksona, o aktualny stan prac nad filmem. Ten zaznaczył, że wciąż zajmuje się projektem, dodając jednocześnie, że dokończenie scenariusza jest trudne. Jak mówi:

Scenariusz, który napisaliśmy, bazował na Human Revolution. Wraz z producentem gry pracowaliśmy ciężko, by wydobyć te elementy pierwowzoru, które wiedzieliśmy, że będą ważne dla fanów.

Derrickson wyjaśnił, że Deus Ex: Human Revolution – Bunt Ludzkości ma szansę stać się niezłym filmem, głównie ze względu głównego bohatera, Adama Jensena, który w sam sobie jest „interesujący”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 kwietnia 2014, 21:17   richter5

Znaczy... No źle się wysłowiłem. Chodzi mi o to, że teraz ludzie czekają na to, co dalej z serią Far Cry. Czekają niecierpliwie na kolejną część, zwłaszcza po ostatnich plotkach o niej. Więc dlaczego po niezwykle udanej serii Deus Ex ludzie mają o niej zapomnieć? To, że "hajp" mija nie znaczy, że nie będzie sukcesem następna produkcja w tym uniwersum, nawet jeśli ma to być film.
(Oczywiście to moje zdanie.)

wtorek, 22 kwietnia 2014, 19:52   Mapet97

Napiszcie coś o ostatnich plotkach na temat ekranizacji BioShocka :)
http:www.gamespot.com/articles/bioshock-movie-could-be-back-in-development/1100-6419081/

wtorek, 22 kwietnia 2014, 19:35   TorrCiQ

@richter5 Akurat Far Cry jest bardzo znany już od pierwszej części, no ale w dzisiejszych czasach dochodzi również zainteresowanie gimbów grami. Deus Ex też jest bardzo znany, pierwsza część jest już przecież legendarna.

wtorek, 22 kwietnia 2014, 19:27   Ganjalf

@down
Psst. HR to trzecia część:)

wtorek, 22 kwietnia 2014, 18:16   richter5

@jacojaco Może do tego czasu wyjdą kolejne produkcje jeszcze bardziej nakręcające hype serii. NIE PRZEMYŚLAŁEŚ TEGO :P
Przykład - Far Cry dopiero dzięki trzeciej części jakoś konkretnie zasłynął. Teraz ludzie czekają na to co będzie dalej. Dlaczego nie może być tak z DE? ;)

wtorek, 22 kwietnia 2014, 17:14   jacojaco

Cały "hajp" na Deus Exa już zaczyna mijać, a Oni wypuszczą film za kilka lat. No nieprzemyślane to wszystko.

wtorek, 22 kwietnia 2014, 16:21   richter5

Można czekać. Ten czas i tak szybko minie i nagle będzie tylko "O! To już wkrótce!" :P
PS "który w sam sobie ".... No błagam panie Piotrku xD

wtorek, 22 kwietnia 2014, 16:01   blazkowic6

Czyli może minąć dobre parę lat zanim usłyszymy o tym filmie ponownie

Podobne newsy

Deus Ex: „Ojciec” marki skrytykował niektóre z pomysłów studia Eidos Montreal

News
poniedziałek, 12 listopada 2018

deus-ex-ojciec-marki-skrytykowal-niektore-z-pomyslow-studia-eidos-montreal Warren Spector chętnie wróciłby do cyberpunkowego uniwersum.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
3

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z