Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Naughty Dog bez dyrektora artystycznego The Last of Us

Piotrek66 wtorek, 22 kwietnia 2014, 14:46 News
ps3
Todd Stashwick
Todd Stashwick

Jest się czym martwić? Szeregi Naughty Dog opuściła kolejna osoba w ciągu ostatnich kilku tygodni. Mało tego – developerzy zdecydowali się zmienić jedynego potwierdzonego dotąd aktora, który miał wystąpić w czwartej odsłonie Uncharted.

Kilka tygodni temu z Naughty Dog odeszła Amy Henning, która znalazła zatrudnienie w Visceral Games (gdzie zajmie się nową grą osadzoną w świecie Star Wars), a parę dni później to samo zrobił Justin Richmond. Ten ostatni dołączył do Riot Games.

Teraz śladem powyższej dwójki poszedł Nate Wells, dyrektor artystyczny pracujący nad The Last of Us. Na Twitterze poinformował, że nie jest już członkiem Naughty Dog. 3 kwietnia dołączył do ekipy z Giant Sparrow, czyli twórców The Unfinished Swan.

To jednak nie wszystko – w rozmowie z serwisem IGN aktor Todd Stashwick, który miał pojawić się w kolejnym Uncharted, zdradził, że twórcy gry zdecydowali się wybrać kogoś innego do jego roli. On sam zaangażowany był w projekt przez co najmniej pół roku. Ba, to jego głos można usłyszeć w pierwszym teaserze, który został opublikowany pod koniec ubiegłego roku. Powód rezygnacji ze Stashwicka nie jest znany. Kto wie jednak czy na podjętą przez Naughty Dog oraz Sony decyzję nie miał wpływu fakt, że aktor pracuje nad scenariuszem do gry osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen – tej samej, w której palce maczać ma Amy Henning.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 kwietnia 2014, 21:58   slocik

WOW !!!
3 ososby z iiu ?
200 ?
Toz to kiniesc tego studia ...

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z