Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCo powiecie na grę promującą polską armię?

spikain piątek, 18 kwietnia 2014, 20:41 News

Chcielibyście pograć w produkcję, której zadaniem jest promować polski przemysł zbrojeniowy? Taka gra powstaje dzięki gliwickiemu OBRUM-owi – Ośrodkowi Badawczo-Rozwojowemu Urządzeń Mechanicznych.

Strzelanka będzie darmowa i ma pozwolić nam pobawić się sprzętem, którym walczy w tej chwili nasze wojsko, a także tym, którym walczyć zamierza w przyszłości – na przykład prototypem czołgu PL01.

Gra ma się charakteryzować realizmem i przewidywać będzie rozgrywkę dla wielu graczy. Prace posunięte są dość daleko – istnieje już wersja demonstracyjna.

OBRUM zajmuje się tworzeniem profesjonalnych symulatorów wojskowych, w czym pomaga mu The Farm 51 – studio odpowiedzialne za takie produkcje jak Deadfall Adventures czy NecroVision. Niewykluczone, że The Farm 51 udziela się również w tej produkcji.

Tak wygląda przygotowane przez OBRUM wideo, które opublikowano pod koniec zeszłego roku. Pamiętajcie, że nie jest to zwiastun gry – a przynajmniej niczego takiego nie potwierdzono:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 23 kwietnia 2014, 13:40   woocash87

@burkoslaw to jest demonstrator technologii- chyba nie oczekujesz że ktoś skonstruuje pojazd warty kilkadziesiąt milionów złotych tylko na wystawę :P Popatrz jakie wydmuszki prezentują producenci samochodów i zastanów się chwilę. Poza tym MON interesuje teraz nacjonalizacją produkcji. @Matison można się dowiedzieć z oficjalnych oświadczeń że MON dofinansował projekt PL01 100 milionami co nie miało miejsca w przypadku Andersa a to całkiem dobrze rokuje.

środa, 23 kwietnia 2014, 11:02   DzikusD

@burkoslaw Wszelkie oficjalne źródła mówią, że concept został zbudowany na bazie CV90, autorskie podwozie ma być gotowe w 2016 roku.

środa, 23 kwietnia 2014, 9:51   Sapiens

Mam nadzieję że będzie można pojeździć PT-91, albo chociaż staruszką Meridą :D

wtorek, 22 kwietnia 2014, 16:33   burkoslaw

@SkywalkerPL więc oświeć mnie na jakim podwoziu budowany ma być ten PL01? Oficjalnie jest powiedziane że to ma być podwozie CV90 do którego WSZYSTKIE prawa mają Szwedzi> Odnośnie pojazdu łudząco podobnego do Andersa czytałeś o T-99 "Armata" Universal Combat Platform Tak to nasz Anders tylko pod inną nazwą

wtorek, 22 kwietnia 2014, 13:42   COSAPolishCoopGroup

Wyjdzie chłam, nie ma bata żeby firma produkująca kiepską broń zrobiła dobrą grę... i to symulator? prosze was...

wtorek, 22 kwietnia 2014, 12:31   TorrCiQ

@SkywalkerPL Natiomast Ty do tematu wniosłeś jedynie herezje. Wiesz tyle co przeciętny gimnazjalista. Może oświeć nas wszystkich jaka jest prawda skoro śmiejesz się z komentarza burkoslawa.

wtorek, 22 kwietnia 2014, 10:54   SkywalkerPL

burkoslaw - odnieś do siebie komentarz Matisona. Wiesz tyle, że się śmiać chce. Kolejny pseudo-specjalista który liznął temat i myśli, że wie wszystko.

wtorek, 22 kwietnia 2014, 2:39   burkoslaw

Z tego właśnei powodu ukręcono łep projektowi Anders, którego zakupem interesowały się między innymi Indzie. Teraz okazuje się że Rosjanie testują pojazd praktycznie identycznie wyglądający jak nasz Anders czyli pewnie zamiast zarabiać przez 20 lat na sprzedaży Andersa będziemy wydawać forsę na modernizacje Szweckiego badziewia którego nikt nie chce a po tych 20 latach kupimy od Rosjan polskiego Andersa tylko pod inną nazwą gdy będzie już przestarzały

wtorek, 22 kwietnia 2014, 2:35   burkoslaw

Anders upadł nie dlatego że nie spełniał wymagań tylko dlatego że OBRUM dostało kasę na przerobienie CV90 bo PL01 to nic innego jak niechciany przez nikogo CV90 oklejony dodatkowymi płytami. Oczywiście technologia z Polską nie ma nic wspólnego u nas może być co najwyżej składany bo wszystko tak naprawdę ze Szwecji pochodzi. Ogólnie OBROM nieźle wykombinował będą Szwedom unowocześniać CV90 za naszą forsę.

poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 22:28   orzel286

@EastClintwood Jeśli Anders nie spełniał wymagań, to ten cały concept tym bardziej. No, ale ty wiesz lepiej onetowy specjalisto. :P Szkoda mi czasu na ciebie i twoje brednie, ciao bambino!

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Stowarzyszenie Polskie Gry o krok od zdobycia państwowych pieniędzy

News
środa, 28 października 2015

stowarzyszenie-polskie-gry-o-krok-od-zdobycia-panstwowych-pieniedzy CD Projekt, CI Games, Flying Wild Hog, People Can Fly, Techland, The Farm 51, Vivid Games, 11 bit studios, Artifex Mundi, Bloober Team i Fueoro Games mówią w tej sprawie jednym głosem.

Komentarzy:
24

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z