Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFilmowy Assassin´s Creed ma nowych scenarzystów

Piotrek66 wtorek, 8 kwietnia 2014, 13:14 News
Assassin's Creed: Heritage Collection
Assassin's Creed: Heritage Collection

Choć niewiele o nim wiadomo, prace nad filmem na podstawie Assassin’s Creeda trwają pełną parą. Nie obyło się jednak bez problemów – w sieci pojawiły się informacje, z których wynika, że zatrudniono nowych scenarzystów, którzy mają przepisać na nowo scenariusz stworzony przez Scotta Franka i Michaela Lesslie.

Branżowy serwis Deadline donosi, że Ubisoft wraz z wytwórnią New Regency postanowili zatrudnić nowych scenarzystów, którzy zajmą się poprawieniem i przepisaniem scenariusza stworzonego przez Scotta Franka i Michaela Lesslie.

Zadaniem tym zajmą się Adam Cooper i Bill Collage, duet, który współodpowiedzialny jest za skrypt do kręconej przez Ridleya Scotta superprodukcji Exodus: Gods and Kings opowiadającej o losach Mojżesza. Czy to oznacza, że ekranizacja Assassin’s Creeda ma kłopoty? Niekoniecznie – serwis IGN zwraca uwagę, że fakt, iż scenariusz jest przepisywany przez kilka osób, jest standardową praktyką w przypadku wysokobudżetowych filmów.

Oby.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2017,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 kwietnia 2014, 16:34   zorro555

No właśnie, oby

wtorek, 8 kwietnia 2014, 15:57   theassassinatepl

Tylko żeby nie spieprzyli kinowej wersji Asasynucha, bo jak na tą chwilę spojrzeć, to kilka tygodni pracy dojdzie do produkcji i będzie nam dane czekać dłużej na premierę filmu. Oby ta zmiana scenariusza dobrze wyszła na tej marce.

Podobne newsy

Ubisoft zaprasza na VR-ową wycieczkę do katedry Notre Dame [WIDEO 360°]

News
piątek, 17 kwietnia 2020

ubisoft-zaprasza-na-vr-owa-wycieczke-do-katedry-notre-dame-wideo-360 Namiastkę można poczuć już teraz i to bez specjalnego sprzętu.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z