Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFilmowy Assassin´s Creed ma nowych scenarzystów

Piotrek66 wtorek, 8 kwietnia 2014, 13:14 News
Assassin's Creed: Heritage Collection
Assassin's Creed: Heritage Collection

Choć niewiele o nim wiadomo, prace nad filmem na podstawie Assassin’s Creeda trwają pełną parą. Nie obyło się jednak bez problemów – w sieci pojawiły się informacje, z których wynika, że zatrudniono nowych scenarzystów, którzy mają przepisać na nowo scenariusz stworzony przez Scotta Franka i Michaela Lesslie.

Branżowy serwis Deadline donosi, że Ubisoft wraz z wytwórnią New Regency postanowili zatrudnić nowych scenarzystów, którzy zajmą się poprawieniem i przepisaniem scenariusza stworzonego przez Scotta Franka i Michaela Lesslie.

Zadaniem tym zajmą się Adam Cooper i Bill Collage, duet, który współodpowiedzialny jest za skrypt do kręconej przez Ridleya Scotta superprodukcji Exodus: Gods and Kings opowiadającej o losach Mojżesza. Czy to oznacza, że ekranizacja Assassin’s Creeda ma kłopoty? Niekoniecznie – serwis IGN zwraca uwagę, że fakt, iż scenariusz jest przepisywany przez kilka osób, jest standardową praktyką w przypadku wysokobudżetowych filmów.

Oby.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2017,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 kwietnia 2014, 16:34   zorro555

No właśnie, oby

wtorek, 8 kwietnia 2014, 15:57   theassassinatepl

Tylko żeby nie spieprzyli kinowej wersji Asasynucha, bo jak na tą chwilę spojrzeć, to kilka tygodni pracy dojdzie do produkcji i będzie nam dane czekać dłużej na premierę filmu. Oby ta zmiana scenariusza dobrze wyszła na tej marce.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
0

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z