Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEA porównuje powstające gry Star Wars do Batmana od Rocksteady

Piotrek66 wtorek, 25 marca 2014, 12:32 News
Star Wars - logo
Star Wars - logo

Gdy Disney przejął LucasFilm i LucasArts, Electronic Arts stało głównym producentem gier opartych na Star Wars. Studia firmy – w tym DICE i BioWare – pracują nad kilkoma tytułami osadzonymi w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Szczegółów na razie brak, ale szef EA zapewnia, że produkcje będą podobne do pozycji z Batmanem od Rocksteady. W jaki sposób?

W rozmowie z serwisem Fortune wchodzącym w skład stacji CNN Andrew Wilson, nowy dyrektor generalny Electronic Arts, zdradził, że przy tworzeniu nowych gier osadzonych w świecie Star Wars jego firma przyjęła strategię podobną do tej, którą Warner Bros. wraz z Rocksteady zastosowało w przypadku serii Batman: Arkham.

Jak mówi:

Warner Bros. wziął korzenie Batmana i przedstawił je wewnątrz Gotham City, dostarczając interaktywnych wrażeń, które są naprawdę bliskie temu, co można byłoby zobaczyć w filmach lub przeczytać w komiksach. Jednocześnie żyją własnym życiem, dzięki głębokiej i wciągającej fabule. Tak właśnie patrzymy na Star Wars. Nie próbujemy stworzyć gry, która kopiuje historię któregoś z filmów.

Pozostaje nam czekać i liczyć na to, że rzeczywiście porównania do Batman: Arkham okażą się zasadne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Electronic Arts, MMO, akcja, FPS, RPG, casual, ekonomiczna, karcianka, BioWare, LucasArts, LEM, Krome Studios, Daybreak Game Company, Sony Online Entertainment, dystrybucja cyfrowa, Electronic Arts, Disney Mobile and NimbleBit, Disney Interactive, Disney Interacitve Studios,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 26 marca 2014, 11:06   Yamaha

Kopah: Niestety, ToR ostatecznie zmiażdżył wszelkie nadzieje na Kotora 3 żelaznymi buciorami.
Zawsze można zrobić innym grę rpg w świecie SW, ale osobiście wole, by zajęli się tym Obsidian, a nie BioWare.

wtorek, 25 marca 2014, 15:05   Sermaciej

Szkoda, że 1313 anulowali. Ale i tak czekam na te SW.

wtorek, 25 marca 2014, 13:57   HarryCallahan

zarządzanie gospodarstwem...). I to w przypadku gry która od strony technicznej jest dobra, wprowadziła ciekawe misje morskie a pod względem otoczenia dała jakiś świeży powiew w serii (nawet, jeżeli dla wielu osób była to zmiana na gorszę to ja uważam ją za plus). A wystarczyło mniej ale z sensem... I mam nadzieję, że w przypadku nowych Gwiezdnych Wojen na to też zwrócą uwagę bo naprawdę mało jest gier takich jak seria Arkham z której gry z przyjemnością męczyłem za każdym razem na 100%

wtorek, 25 marca 2014, 13:53   HarryCallahan

Właściwie miło by było, aby inni twórcy serwowali w grach taką hmm.. "spójność świata gry" jak w Batmanach. Tzn. chodzi mi o to, że wszystkie zadania główne czy poboczne, nawet elementy do zbierania składają się na większą całość i przede wszystkim jest sens aby to wszystko robić czerpiąc z tego profity. Męczę od dłuższego czasu Assassina 3 i tam mi tego zdecydowanie brakuje. Miliony nie powiązanych ze sobą aktywności pobocznych, miałki główny wątek, masa rzeczy których nawet nie chce mi się robić (jak

wtorek, 25 marca 2014, 13:32   Kopah

Mam nadzieję, że BioWare zrobi KOTORa 3 D:

wtorek, 25 marca 2014, 13:16   kisiel231

Takie star wars 1313

wtorek, 25 marca 2014, 13:06   kudlaty

Daliby FPS z Bobba Fettem w roli głównej ;] .

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z