Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zombies Monsters Robots: Tryb Hordy w wykonaniu byłego chińskiego oddziału Epic Games [WIDEO]

Piotrek66 piątek, 21 marca 2014, 13:27 News
PC
Zombie Monsters Robots
Zombie Monsters Robots

Yingpei Games to studio znane wcześniej, jako chiński oddział Epic Games. Na swoim koncie ekipa ma niezłego shootera Mercenary Ops i teraz, jako niezależny zespół postanowiła zrobić jego duchowego następcę. W trakcie Game Developers Conference formalnie zapowiedziano Zombies Monsters Robots.

Zombies Monsters Robots to produkcja, która ukaże się nakładem firmy En Masse Entertainment odpowiedzialnej za obsługę Tery. Gra jest trzecioosobowym shooterem czerpiącym garściami z – niespodzianka – serii Gears of War. W najnowszym tytule Chińczyków – określanym mianem duchowego następcy Mercenary Ops, poprzedniego ich dzieła – pojawi się zarówno tryb PvP (gracz kontra gracz), jak i PvE (gracz kontra środowisko).

Ten ostatni zostanie zbudowany wokół znanej z cyklu Epic Games Hordy. Drużyna składająca się z maksymalnie ośmiu graczy będzie musiała stawić czoła kolejnym falom przeciwnikom. W ich roli obsadzono różnego rodzaju potwory, które przedostały się do naszego wymiaru w wyniku nieudanych eksperymentów naukowców – otworzyli portale do innych uniwersów, co skrzętnie wykorzystali ich niezbyt przyjaźnie nastawieni mieszkańcy.

Wraz z każdą pokonaną porcją przeciwników odblokowany zostanie następny fragment mapy. Przed samym rozpoczęciem ataku będzie można jednak w krótkim czasie naprawić zniszczone budynki i ufortyfikować pole bitwy. A więc znany z Gearsów standard. Same lokacje mają charakter otwarty, dzięki czemu wrogowie mogą atakować z wielu stron. Kluczem jest więc działanie zespołowe. W sytuacji, gdy rozgrywka toczy się w trybie Advanced lub w wyższym, każde starcie kończyć się będzie pojedynkiem z bossem.

W walkach PvP będzie mogło wziąć z kolei maksymalnie szesnastu graczy. Boje toczyć będzie można m.in. w klasycznym deathmatchu oraz nowym Mercs vs. Monsters, w którym zapewne jedna ekipa wcieli się w ludzi, a druga w potwory. Każdą dostępna pukawkę będzie można zmodyfikować, choć uzbrojenie będzie różnić się w zależności od tego czy walczyć będzie się z AI czy innymi użytkownikami.

Zombies Monsters Robots ukaże się na początku lata na PC, wcześniej bo już w kwietniu wystartuje otwarta alfa, a w maju rozpocznie się beta w ramach wczesnego dostępu (prawdopodobnie na Steamie).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z