Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin: Dom ze Szkła - Komiks wydawnictwa Dark Horse już w sprzedaży [WIDEO]

spikain środa, 19 marca 2014, 19:25 News
PC
Wiedźmin: Dom ze Szkła
Wiedźmin: Dom ze Szkła

Wiedźmin: Dom ze Szkła to komiks stworzony przez Paula Tobina, Joe Querio oraz Dave'a Johnsona. Opowiada on nową, nieznaną wcześniej z książek ani gier historię Geralta z Rivii. Mamy dla was pierwsze cztery strony oraz zwiastun!

Wiedźmin: Dom ze Szkła dostępny jest za pośrednictwem platformy Dark Horse Digital, TUTAJ. Pierwsze cztery strony komiksu możecie przeczytać u nas: 1, 2, 3, 4

Poniżej zaś obejrzycie zwiastun premierowy:
 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 24 marca 2014, 11:17   Ygethmor

Za czasów TM-Semic (20 lat temu) kreska była lepsza/bardziej pieczołowita... trochę tak na sztukę odwalone w dobie rysunku cyfrowego. Zobaczymy jaka fabuła i dialogi będą napisane bo na razie słabo to wygląda.
Zobaczymy jak wyjdzie.

niedziela, 23 marca 2014, 19:22   Valghern

Na podstawie tych czterech stron trudno coś oceniać, ale wygląda niespecjalnie. Taka sobie kreska, dialogi zupełnie ,,niewiedźmińskie" - przypomina to raczej jakieś fanowskie wypociny.

czwartek, 20 marca 2014, 13:37   Urungulu

@ iHS - wiesz co, przyjrzałem się dokładniej i faktycznie jest tak sobie. :( co innego stylistyka, co innego niedoróbki, zwracam honor. Na zajawce masz Geralta wyciągającego miecz - rękojeść idzie w innym kierunku, niż jest ostrze... @ Mikel666666 - dzięki za info. Poczekam na papierek i wydanie zbiorcze, jak sugeruje smd87 i wtedy zobaczę jak to wygląda. Jak zaśpiewają niebotyczne sumy za badziew, to dupka. Za bardzo się podjarałem Wieśkiem i chyba faktycznie nie byłby to dobry zakup, szczególnie teraz.

czwartek, 20 marca 2014, 12:52   smd87

Jak już kupować, to lepiej chyba poczekać na wydanie zbiorcze, bo może wtedy bedzie sie to bardziej opłacało.

czwartek, 20 marca 2014, 12:27   smd87

Kreska kreską, ale dla mnie ten komiks jest po prostu zbyt krótki. Na stronie DHD podane jest, ze komiks ma bodajże 24 strony, a kosztuje przecież koło 12 zł. Dla mnie po prostu stosunek cena/jakość dla tego komiksu jest bardzo słaby.

czwartek, 20 marca 2014, 11:31   MrMleczko

Nie wygląda to zachęcająco.

czwartek, 20 marca 2014, 11:18   Smuggler

Jak dla mnie fatalna kreska.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z