Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT10 dni do urodzinowego numeru - wielkie przecieki

CD-Action sobota, 1 marca 2014, 11:25 News
G Data TotalProtection 2014
G Data TotalProtection 2014

11 marca na dobre rozpocznie się świętowanie osiemnastych urodzin CD-Action. Jak to zwykle bywa z naszym magazynem, to solenizant rozdaje prezenty. Mnóstwo prezentów. Codziennie więc będziemy uchylać rąbka tajemnicy...

Na początek - coś, dzięki czemu poczujecie się bezpieczniej. Na jednej z płyt znajdzie się antywirus G Data TotalProtection 2014 z kodem dającym licencję na 120 dni.

Kolejne informacje przeciekowe - wkrótce. Warto śledzić newsy na naszej stronie, bo będzie się działo!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 marca 2014, 15:48   arturdzie

@jacu Nie ty jedyny.

poniedziałek, 3 marca 2014, 9:21   jacu

Po cichu liczę na COJ gunslinger.

niedziela, 2 marca 2014, 21:23   PEEPer

@Casualkiller CDA dało nortonowi ocenę 1/10 w przeglądzie antywirusów. ;p

niedziela, 2 marca 2014, 15:41   CasualKiller

GDATA? Dziękuje,postoje za taką kasę co kosztuje ten pakiet mam lepszego Nortona ;)

niedziela, 2 marca 2014, 14:58   SmileMan

osiemnastka cd-action to może jakaś gra dla dorosłych :D

niedziela, 2 marca 2014, 12:47   Smuggler

@8alex - zimny prysznic, kompres na glowe, dwie aspiryny - i powinno byc dobrze.

niedziela, 2 marca 2014, 12:29   zorro555

Wyczuwam kolejny przeciek.

niedziela, 2 marca 2014, 12:02   mlusiak5

Ile czekać?
Ja mam nadzieję że będzie jakaś fajna gra i może tipsomaniak i plakat lub podkładka pod myszkę.

niedziela, 2 marca 2014, 11:55   lordgomez

Jak znam życie, będzie jakaś gra co była niedawno w humble&039;u np. Batman.

niedziela, 2 marca 2014, 11:49   8alex

Hmm Ja to widzę tak - 2 duże plakaty np. BF4, COD Ghost, Splinter Cell. Tipsomaniak z najlepszymi grami poprzez ten 18 letni okres i ciekawostki ze świata redakcji (Jak się zaczynało, sylwetki redaktorów, ciekawostki o których nie wiemy). 2 naprawdę dobre pełniaki nie muszą być nowe. Może być np. Return to Castle Wolfenstein i Wiesiek lub Commandos 2. Nom 18 lat to musi być konkret - małe podsumowania w piśmie i jeszcze jakiś materialny gadżet i byłoby zacnie. Mam nadzieję, że nie przesadziłem. Tylko czekać

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z