Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zapowiedź nowego Batmana w ciągu miesiąca? Dziennikarze już go ponoć widzieli

Piotrek66 czwartek, 6 lutego 2014, 14:20 Plotka

Batman: Arkham Origins – dla sporej grupy fanów najgorsza odsłona serii – w opinii wielu recenzentów i graczy był jedynie „zapchajdziurą”, która miała wypełnić czas w oczekiwaniu na nową produkcję z Mrocznym Rycerzem, tym razem od studia Rocksteady. Całkiem możliwe, że dziennikarze już ją widzieli i zostanie formalnie zapowiedziana wkrótce.

Skąd takie przypuszczenia? Ich źródłem jest Jan Meijros, dziennikarz duńskiego IGN-u. Na swoim Twitterze udostępnił zdjęcie z tabliczką wejściową do Rocksteady, sugerując, że odwiedził niedawno siedzibę studia. Wpis został szybko usunięty, ale na pytanie jednego z użytkowników stwierdził jedynie, że o tym, co widział, nie może mówić przez miesiąc.

Rozpoczęła się więc fala spekulacji – czy to oznacza, że tajemnicza produkcja zostanie zapowiedziana w ciągu najbliższych 30 dni? Niektórzy podejrzewają, że będzie ona tematem okładkowym kolejnego wydania magazynu Game Informer.

Nie wiadomo, jaką dokładnie grę widzieli dziennikarze, ale raczej nietrudno się domyślić. W końcu Rocksteady odpowiedzialne jest za dwie części serii Arkham z Batmanem w roli głównej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa ekipa pracuje właśnie nad kolejną produkcją z Mrocznym Rycerzem – tym razem next-genową.

Pobawmy się we wróżkę – czy ewentualna zapowiedź tajemniczego tytułu w ciągu najbliższych kilkudziesięciu dni oznacza, że pojawi się on jeszcze w tym roku? To całkiem możliwe: wszystkie trzy części cyklu Arkham miały swoją premierę pomiędzy wrześniem, a listopadem – Arkham Asylum zadebiutowało we wrześniu 2009, Arkham City ukazało się w listopadzie 2011, a niedawne Arkham Origins w październiku 2013. Wydanie kolejnego Batmana w tym roku nie wydaje się więc niczym nieprawdopodobnym – zwłaszcza, jeśli Rocksteady pracuje nad nim od trzech lat.

Ale o tym przekonamy się pewnie za miesiąc.

Przy okazji – James Tucker, producent filmu animowanego Justice League: War w rozmowie z serwisem ComicBookResources zdradził, że Warner Bros. planuje stworzyć animację na podstawie serii Arkham. Obraz ma ukazać się jeszcze w tym roku, ale szczegółów brak – nie wiadomo, która konkretnie gra zostanie wzięta na tapetę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 lutego 2014, 23:04   nietrol

Nie, Arkham Origins nie był żadną zapchajdziurą i bynajmniej nie najgorszą częścią. Redaktorzy CDA z uporem maniaka forsują tą tezę, a pod artykułem wiele komentarzy mówi coś zupełnie innego. I dla mnie również Origins był najlepszą częścią!

czwartek, 6 lutego 2014, 20:09   Podrzynacz

Kiedyś z 2 lata temu wydaję mi się, że była plotka jakoby Rocksteady miało robić grę na podstawie TMNT. Byłoby fajnie.

czwartek, 6 lutego 2014, 20:07   TBI1

Fabuła Arkham Origins jest zdecydowanie lepsza od tej z Arkham City.

czwartek, 6 lutego 2014, 16:05   Kawalorn

"Call of Duty is the same game year by year and no one bats an eye. But 2 Batman games are similar and reviewers go crazy."

czwartek, 6 lutego 2014, 15:14   uzakiel

Doskonała wiadomość:) Szczególnie po ostatnim bundlu:)

czwartek, 6 lutego 2014, 15:05   Aroniusz

Wcale nie brakuje szczegółów odnośnie Assault on Arkham, reżyserem będzie ta sama osoba, która pracowała przy Year One i The Dark Knight Returns Part 1 i 2. Co do Origins będącego "najgorszą odsłoną serii dla większości fanów" - HUE. Ta gra wyeliminowała większość błędów poprzedników.

czwartek, 6 lutego 2014, 15:01   wernetto

"najgorsza odsłona serii" hehe. Jestem fanem Batmana od wieków, jak i serii Arkham, dla mnie Arkham Origins to najlepsza odsłona Mrocznego Rycerza. Rocksteady wykonało kawał świetnej roboty, ale to WB Games Montreal doprowadziło Batmana do perfekcji. Szkoda, że deadline&039;y spowodowały duże natężenie bugów w premierowej wersji, na szczęście obecnie gra jest po prostu genialna. Lepsza fabuła, klimat zachowany. Najbardziej śmieszą mnie pseudorecenzenci,którzy narzekali na te same rzeczy które chwalili wcześniej

czwartek, 6 lutego 2014, 14:52   kichacz

Byłoby fajnie.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z