Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ekranizacja Assassin´s Creeda od twórcy "Szybkiego cashu"?

Piotrek66 czwartek, 23 stycznia 2014, 11:58 Plotka
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed IV: Black Flag

Filmowy Assassin’s Creed ma już obsadę (przynajmniej głównego bohatera) oraz scenarzystę, a nawet datę premiery. Czego więc brakuje? Reżysera. Ale tego ponoć właśnie już znaleziono – przynajmniej jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, które pojawiły się w internecie.

Serwis TwitchFilm twierdzi, powołując się na swoich informatorów, że wytwórnia 20th Century Fox chce na fotelu reżysera ekranizacji Assassin’s Creeda posadzić Szweda Daniela Espinosę. Znany jest on przede wszystkim z takich filmów, jak „Szybki cash” oraz „Safe House”.

Niestety na razie nic nie jest w tej kwestii pewne. Rozmowy nie zostały jeszcze sfinalizowane, ale mimo to istnieje spora szansa, że to właśnie Espinosa zajmie się obrazem na podstawie Assassin’s Creeda. Sam film ma wejść na ekrany kin 7 sierpnia 2015 roku, a głównej roli wystąpić ma Michael Fassbender, gwiazda znana m.in. z „Prometeusza”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 stycznia 2014, 18:56   TruthDefender

Fassbender debiutował w Kompanii Braci. To mi wystarczy za rekomendację.

czwartek, 23 stycznia 2014, 14:26   TreKronor

Co jak co, ale "Safe House" to dobra sensacja, a Fassbender mimo młodego wieku już jest w ekstraklasie aktorów, genialny warsztat i świetne role. Espinosa? Nie mam zdania, ale ma bardzo "szwedzkie" nazwisko :P Podstawy są nawet obiecujące, ale póki nie rozpoczną prac nie ma co się nawet zastanawiać nad kondycją całości.

czwartek, 23 stycznia 2014, 13:30   Angrenbor

Nic mi nie mówią te tytuły. Data premiery w takim przypadku też jest raczej tylko placeholderem. Skoro nie ma jeszcze reżysera to jeszcze długa droga do tego by zacząć faktycznie już kręcić, a to też przecież jeden etap z wielu.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z