Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGwiezdnowojenna gra z otwartym światem... od twórców FIFY?

Piotrek66 czwartek, 28 listopada 2013, 10:40 News
Star Wars 1313
Star Wars 1313

Wygląda na to, że Electronic Arts ma zamiar silnie wykorzystać zdobyte niedawno prawa do licencji Star Wars. Studio DICE pracuje już nad Battlefrontem, ale to nie jedyna gra osadzona w świecie „Gwiezdnych Wojen” powstająca u „Elektroników”. W sieci pojawiły się ogłoszenia o pracę sugerujące, że w produkcji znajduje się gwiezdnowojenna gra z otwartym światem. Od twórców… FIFY.

Bloger Superannuation odkrył kilka interesujących ofert umieszczonych w sieci przez EA Canada – studio znane głównie ze sportówek, w tym najważniejszego dla fanów piłki nożnej cyklu – FIFY. We wrześniu ówczesna rekruterka firmy Zeba Manki umieściła na Twitterze link do ogłoszenia, w którym ekipa poszukuje głównego projektanta walki na potrzeby „ważnej, nowej i next-genowej gry akcji z otwartym światem” (obecnie jednak wzmianki o otwartym świecie już nie ma). We wpisie dodała, że kandydat miałby pracować nad nową grą osadzoną w świecie Star Wars. Jest jeszcze inne podobne ogłoszenie, tym razem dotyczące jednak reżysera animacji.

Bloger podkreśla, że całkiem możliwe, iż projekt Kanadyjczyków może być tym samym, nad którym pracuje Visceral Games. Skąd ten wniosek? Inne ogłoszenie opublikowane przez EA Canada, w którym studio poszukuje producenta wykonawczego, niewiele różni się od podobnej oferty udostępnionej właśnie przez twórców Dead Space’a. Niestety w chwili obecnej obie zostały usunięte.

No to czekamy na konkretniejsze informacje.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Electronic Arts, MMO, akcja, FPS, RPG, casual, ekonomiczna, BioWare, LucasArts, LEM, Krome Studios, Daybreak Game Company, Sony Online Entertainment, dystrybucja cyfrowa, Electronic Arts, Disney Mobile and NimbleBit,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 28 listopada 2013, 18:05   EastClintwood

@aleksdraven
To było raczej do naładowania hajpu, udało im się.

czwartek, 28 listopada 2013, 17:08   aleksdraven

To jak maja znaleźć ludzi do roboty usuwając od razu co zamieszczone ogłoszenia??

czwartek, 28 listopada 2013, 15:12   Meno

@GolemDorfl nie. Do FIFY to możesz wsadzić zioło, a FIFA, to FIFA. :)

czwartek, 28 listopada 2013, 15:08   glock32

Błaaaaaaagam, błaaaaaaaam niech to będzie 1313 albo KOTOR3. Niech coś zrobią z pod szyldu Star wars porządnego w końcu a nie jakieś Angry Birdsy czy coś, ostania dużą gra z SW to TOR i The force unleashed co niezbyt było udane...

czwartek, 28 listopada 2013, 13:58   Sycho14

@SiopeR
Nie pogniewałbym się za nowego Star Wars Racer - za dzieciaka zagrywałem się w to:)
@ontop
Głupie EA mając taką licencję mogliby wznowić EA Partners, zamiast doić wszystkie studia, które już zapieprzają jak chińścy studenci w fabrykach Sony...

czwartek, 28 listopada 2013, 13:50   Pawcio7327

@golem:
FIFA to skrótowiec głoskowy, więc w odniesieniu do organizacji nie powinno się go odmieniać, zarówno w pisowni, jak i w wymowie, ale w tym przypadku mamy do czynienia z tytułem gry utworzonym ze skrótowca.

czwartek, 28 listopada 2013, 12:59   GolemDorfl

Czy akronim FIFA odmienia się jak normalny rzeczownik?

czwartek, 28 listopada 2013, 12:38   RaZzzZoR

1313 albo kotor! Blagam Boze! Heheh

czwartek, 28 listopada 2013, 12:27   Dyzio19

I tak najważniejsi są w ekipie projektanci których jeszcze potrzebują. Ekipa od modeli postaci i animacji itp. na pewno potrafi więcej niż to co robili do tej pory ^^

czwartek, 28 listopada 2013, 12:01   SiopeR

STAR BALL 2014

Podobne newsy

Star Wars: Knights of the Old Republic – Fanowski remake gry kończy swój żywot

News
piątek, 12 października 2018

star-wars-knights-of-the-old-republic--fanowski-remake-gry-konczy-swoj-zywot Cóż, to było do przewidzenia – Lucasfilm upomniał sie o swoją markę.

Komentarzy:
37

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z