Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chcesz na żywo zobaczyć Dying Light? Weź udział w Techland Fantasy Expo

Piotrek66 piątek, 4 października 2013, 12:42 News
Techland Fantasy Expo
Techland Fantasy Expo

Jeśli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach (albo dysponujecie transportem), powinniście zapisać sobie w kalendarzu datę 13 października. Tego dnia odbędzie się Techland Fantasy Expo – impreza, na której m.in. będzie można po raz pierwszy w naszym kraju zobaczyć… Dying Light!

Techland Fantasy Expo to organizowana we współpracy z Techlandem impreza poświęcona grom, fantastyce i rozrywce w ogóle. Największą atrakcja będzie bez wątpienia pierwszy w naszym kraju pokaz Dying Light.

Najnowszą produkcję twórców Dead Island będzie można zobaczyć na własne oczy właśnie w trakcie tego wydarzenia. Będzie można wziąć też udział w prowadzonych przez przedstawicieli Techlandu warsztatach i prelekejcach poświęconym tajnikom tworzenia gier, z kolei zespół rekrutacyjny firmy zdradzi, w jaki sposób można rozpocząć karierę w branży wirtualnej rozrywki.

Pojawi się też możliwość porozmawiania z developerami odpowiedzialnymi za takie gry jak Call of Juarez, Dead Island czy Hellraid. Nie zabraknie też konkursów, w ramach których będzie można m.in. wygrać zamówienie przedpremierowe na Dying Light. No i jeszcze jedno – będzie można spotkać też parę osób z ekipy CD-Action, w tym m.in. MQca.

Techland Fantasy Expo odbędzie się w niedzielę, 13 października we wrocławskiej hali IASE. I co najważniejsze – wstęp będzie darmowy!

Pojawicie się?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ciekawostki, Techland, akcja, FPS, Techland, Ubisoft, Deep Silver, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2016, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 11/2015, Warner Bros Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 października 2013, 14:54   TommyTheTiger

Czemu nie:)

sobota, 5 października 2013, 0:17   Gallu

Widziałem już reklamę w tramwaju. Bedem!

piątek, 4 października 2013, 19:53   Nev232

Zawieziecie mnie?

piątek, 4 października 2013, 16:18   Wuwu1978

Dokładnie.

piątek, 4 października 2013, 15:42   AdiXeR

W końcu coś blisko się pojawiło, więc nie pójść, to głupota.

Podobne newsy

Dying Light: Darmowy weekend, nowy poziom trudności i atrakcje z okazji 5. urodzin

News
piątek, 21 lutego 2020

dying-light-darmowy-weekend-nowy-poziom-trudnosci-i-atrakcje-z-okazji-5-urodzin Parkour wśród zombie wciąż trwa.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
12

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z