Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chcesz na żywo zobaczyć Dying Light? Weź udział w Techland Fantasy Expo

Piotrek66 piątek, 4 października 2013, 12:42 News
Techland Fantasy Expo
Techland Fantasy Expo

Jeśli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach (albo dysponujecie transportem), powinniście zapisać sobie w kalendarzu datę 13 października. Tego dnia odbędzie się Techland Fantasy Expo – impreza, na której m.in. będzie można po raz pierwszy w naszym kraju zobaczyć… Dying Light!

Techland Fantasy Expo to organizowana we współpracy z Techlandem impreza poświęcona grom, fantastyce i rozrywce w ogóle. Największą atrakcja będzie bez wątpienia pierwszy w naszym kraju pokaz Dying Light.

Najnowszą produkcję twórców Dead Island będzie można zobaczyć na własne oczy właśnie w trakcie tego wydarzenia. Będzie można wziąć też udział w prowadzonych przez przedstawicieli Techlandu warsztatach i prelekejcach poświęconym tajnikom tworzenia gier, z kolei zespół rekrutacyjny firmy zdradzi, w jaki sposób można rozpocząć karierę w branży wirtualnej rozrywki.

Pojawi się też możliwość porozmawiania z developerami odpowiedzialnymi za takie gry jak Call of Juarez, Dead Island czy Hellraid. Nie zabraknie też konkursów, w ramach których będzie można m.in. wygrać zamówienie przedpremierowe na Dying Light. No i jeszcze jedno – będzie można spotkać też parę osób z ekipy CD-Action, w tym m.in. MQca.

Techland Fantasy Expo odbędzie się w niedzielę, 13 października we wrocławskiej hali IASE. I co najważniejsze – wstęp będzie darmowy!

Pojawicie się?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ciekawostki, Techland, akcja, FPS, Techland, Ubisoft, Deep Silver, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2016, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 11/2015, Warner Bros Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 października 2013, 14:54   TommyTheTiger

Czemu nie:)

sobota, 5 października 2013, 0:17   Gallu

Widziałem już reklamę w tramwaju. Bedem!

piątek, 4 października 2013, 19:53   Nev232

Zawieziecie mnie?

piątek, 4 października 2013, 16:18   Wuwu1978

Dokładnie.

piątek, 4 października 2013, 15:42   AdiXeR

W końcu coś blisko się pojawiło, więc nie pójść, to głupota.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z