Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Deep Down: Kto, gdzie i po co? Ono ujawnia nowe informacje

Adzior sobota, 14 września 2013, 18:26 News
Deep Down
Deep Down

Deep Down powoli, ale stopniowo i regularnie odkrywa kolejne karty, mówiąc o sobie coraz więcej. Tym razem ustami producenta Yoshinoriego Ono, który w magazynie Famitsu udzielił wywiadu pełnego nowych informacji.

W głównej roli w Deep Down wystąpią Ravens, czyli - pozdrawiając jednego ze współprowadzących CD-Radio - Kruki. To właśnie oni potrafią podróżować w czasie, słyszeć głosy z przeszłości i poznawać historię przedmiotów. Udając się w przeszłość z Nowego Jorku w końcówce XXI wieku, dążą do wyjaśnienia kilku spraw sprzed "iks" lat.

W trakcie rozgrywki Kruki odwiedzą wiele lochów, których wygląd będzie korespondował z określonym zakresem ludzkich emocji. Podziemia pełne są "myślących" obiektów do zbadania. Ponadto nie wejdziemy dwa razy do takiego samego lochu dzięki systemowi "samogeneracji", czyli poddanemu algorytmom losowemu generowaniu lokacji. 

Jeśli chodzi o grafikę - Deep Down ma cieszyć oko widoczkami bliskimi fotorealizmowi, czego przykładem jest niszczejąca broń i pancerz postaci gracza. Brudy i pęknięcia nie będą prostymi teksturami nakładającymi się na obiekty, lecz zmianami w fakturze, tworzącymi się na bazie obliczeń w oparciu o interakcje gracza. Innymi słowy - Deep Down będzie śmiać się z postaci z pierwszego Dragon Age, które po zabiciu szczura jednym ciosem taplały się we krwi.

Ono powiedział też kilka słów o sieciowym aspekcie rozgrywki:

Tworzymy Deep Down z wykorzystaniem całej wiedzy o środowisku sieciowym, jaką do tej pory nabyliśmy. Nawet jeśli masz mało czasu na grę, bardzo się staramy, by udało się utrzymać tempo i pozytywne wrażenia. Tym, którzy nie przepadają za grą w sieci, Deep Down spodoba się także w pojedynkę. [...] Najpierw spróbujcie zagrać sami, a kiedy oswoicie się z grą, spróbujcie razem z innymi Krukami wybierać się do podziemi. Chcemy likwidować bariery rozgrywki tak bardzo, jak to możliwe. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by opracować spójny gameplay i naturalną możliwość zmiany trybu z singlowego na multiplayer"

Oczywiście, twórcy chcą wydawać regularne uaktualnienia, gdyby w którymś z aspektów jednak się przeliczyli. Nie powinno być z tym problemu - Ono zapewnił, że PS4 jest bardzo przyjazne, a różne elementy można dość szybko implementować w grze.

Beta niedługo po premierze konsoli.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 14 września 2013, 20:33   Idanraell

Szkoda, że to exclusive ;(

sobota, 14 września 2013, 20:22   P4V3L

Zapowiada się ciekawie. Pewnie nie jako jedyny mam skojarzenia z Demon i Dark Souls. Ale losowość będzie czymś, czego DS był kompletnym przeciwieństwem. Deep Down dołącza do kolejki gier, na które oczekuję, zaraz po Dark Souls II, a obok Lords of the Fallen

sobota, 14 września 2013, 19:38   loccothan
:-)

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Deep Down, gra akcji Capcomu w realiach fantasy, nadal żyje?

News
czwartek, 16 lutego 2017

deep-down-gra-akcji-capcomu-w-realiach-fantasy-nadal-zyje Zapowiedziana cztery lata temu produkcja doczekała się właśnie odnowienia znaku handlowego.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
0

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z