Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Na marginesie] E-sport, dymy, Asasyny

Adzior piątek, 6 września 2013, 20:00 News
:/
:/

Nieźle obrodziło dziś newsami, więc do marginesów spadło nieco mniej mięsa. Dziś o e-sportowcu tworzącym swoją grę oraz... nowym, dużym i multiplatformowym Asasynie?

Sean Plott, znany fanom e-sportowego StarCrafta jako Day[9], dołączył do ekipy studia Artillery. Razem pracują nad tajemniczą grą przeglądarkową. Nowy turniej browserowy?


Twórcy Titanfall - Respawn Entertainment - ostrzegają, że wszystkie krążące obecnie po sieci zaproszenia i zapisy do betatestów ich nowej produkcji to najzwyczajniejsze oszustwa. Nie dajcie się nabić w butelkę.


Jeśli wierzyć plotkom i wyciekom z Chin, Assassin's Creed III: Liberation wypełznie z Vity i zostanie wydane w wersji HD na inne platformy. Po sieci krąży też logo Assassin's Creed: Pirates - nie wiadomo, czym miałby być taki tytuł, ale najbardziej logiczna byłaby aplikacja mobilna synchronizowana z Assassin's Creed IV. Na gamescomie pokazywano taką aplikację, jednak nie była znana jej nazwa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 września 2013, 15:22   Kirrin

Wydaje mi się, że choć informacja o TitanFall ma małą objętość, jest ważna, a w [Na marginesie] wielu może jej nie zauważyć.

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Trochę zwłok, trochę k6, czyli standardowy tydzień w tej branży.

Komentarzy:
1

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
4

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z