Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITnVidia: Pokaz możliwości sprzętu w nadchodzących hitach [WIDEO]

Adzior środa, 28 sierpnia 2013, 17:50 Technologie
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed IV: Black Flag

Podczas tegorocznych targów gamescom na stoisku nVidii pojawiło się - jak zawsze - sporo sprzętu dla graczy. Na nowych materiałach można zobaczyć, jak w rozgrywce prezentuje się nowa forma teselacji czy słynny silnik fizyczny PhysX. W rolach głównych m.in. Watch Dogs, Call of Duty: Ghosts i Assassin's Creed IV: Black Flag.

Pecetowe usprawnienia Watch Dogs:

O efektach cząsteczkowych i nie tylko w Call of Duty: Ghosts:

Fizyka w The Bureau: XCOM Declassified:

O oprawie w Assassin's Creed IV: Black Flag:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: NVIDIA, FPS, akcja, 2K Marin, Cenega Poland, 2K Games, Ubisoft Montreal, Ubisoft, Ubisoft Polska, Infinity Ward, Activision, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 września 2013, 3:02   Edward03051993

@Krax DX 10.1,11.2 były opracowane przez ATI/AMD jako konkurencja dla DX(10/11) obsługiwanych przez GeForce. Tak naprawdę niczym się nie różnią szczególnym. To zwykły chwyt marketingowy AMD. A osobiście miałem kiedyś Radeona ale wróciłem do GeForców. Moim zdaniem optymalnie się zachowują i są stabilne technicznie i mają Physx i CUDA które na mocnym sprzęcie są po prostu widoczne i cieszą oko. A tego Radkom brakuje chodź bez tego gry mają lepszą wydajność. Ale ja stawiam na jakość nie zaniedbując wydajności.

czwartek, 29 sierpnia 2013, 10:50   Krax

to nie wina producentów hardu że soft kuleje.... są firmy które idą w optymalizacje... przykład? nowy dx, ogl i havok.
nvidia jest po prostu w tyle ich karty dalej obsługują dx 11 podczas gdy konkurencyjne mają już 11.2(nowy xbox i podobno seria hd7XXX, zresztą, historia się powtarza?)
a nV ostatnio przędzie tak słabo że podjęli się produkcji nowego tabletu firmy Microsoft(surface2, to że Microsoft próbuje zrobić drugi raz to samo tylko lepiej nie nowość... pytanie czy wsadzenie tam tegry coś zmieni?

czwartek, 29 sierpnia 2013, 10:10   shortez

Haha haha efekty cząsteczkowe są przereklamowane? No nie tym mnie rozbawiałeś ;D

czwartek, 29 sierpnia 2013, 7:55   uzakiel

Czekamy na nagłe kontruderzenie AMD...

środa, 28 sierpnia 2013, 22:52   Konradzinski

Efekty czasteczkowe sa przereklamowane.

środa, 28 sierpnia 2013, 20:08   lasyk

Teselacja teselacja phisyx teselacja phisyx... Prawda jest taka, że przy mocy obecnego sprzętu gry mogłyby wyglądać tak, że crysis 3 byłby 100 lat za murzynami. Tylko po co.. Rynek musi się napędzać. Trzeba robić gry, które qiele wymagają a niewiele dają. Optymalizacja tak kwiczy, że muzułmanie myślą, że nadchodzi wieprzowy koniec świata.

środa, 28 sierpnia 2013, 19:40   Coldhell

Nic specjalnego. Sprzęt o mocy wystarczającej dla PhysX nie potrzebuje żadnej specjalnej technologii aby takie efekty cząsteczkowe udźwignąć. Lenistwo developerów.
Tesselacja jest już dawno. Zmieniony algorytm. Ewolucja jak normal map>OBM>Parallax>tesselacja>? lepsza tesselacja?

środa, 28 sierpnia 2013, 18:27   aleksdraven

No nie, PhysX GPU w Call of Duty?? Naprawdę niewłaściwą stroną chcą walczyć z Battlefield 4

środa, 28 sierpnia 2013, 18:11   shortez

Ja bym poprosił o optymalizację a nie na w wciskaniu kolejnych rzeczy. Silnik source pokazuje, że do pięknych widoków nie trzeba ultra maszyny. Także bardzo my prosił o opanowanie istniejącej technologii a nie pchanie się dalej i dalej

środa, 28 sierpnia 2013, 18:00   ShadowNinja

Co za nuda. Ile razy jeszcze Nvidia będzie dudnić o jednym i tym samym? Te efekty cząsteczkowe nie sprawią, że ludzie rzucą się na ich karty. Tutaj chodzi o jak najwydajniejsze karty w jak najmniejsze cenie. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Nvidia się trochę pogubiła ;/.

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z