Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Xbox Live: Koniec punktów MSP bliski

Piotrek66 sobota, 10 sierpnia 2013, 16:00 News
Xbox Live - logo
Xbox Live - logo

Koniec punktów MSP jest bliski. Walutę, która funkcjonuje w Xbox Live od wielu lat, Microsoft zamierza wkrótce zastąpić prawdziwymi pieniędzmi. Kiedy? Tego dokładnie nie wiadomo, ale najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że punkty MSP przejdą do historii wraz z najbliższą aktualizacją Xboksa 360.

Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie wpuszczona do sieci, ale najpewniej jeszcze w sierpniu. Po wprowadzeniu zmian, zgromadzone przez użytkowników punkty zostaną zamienione na lokalną walutę (w naszym przypadku – złotówki). Karty zdrapki nadal jeszcze będą funkcjonować, ale zostaną wycofane ze sprzedaży pod koniec tego roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Microsoft, Xbox Live, Xbox One,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 11 sierpnia 2013, 15:45   Damszczak

Wrzesień 2013- promocja! 40zł tylko za 60 zł!

sobota, 10 sierpnia 2013, 21:03   Kettger

No ja też mam betę, także dla mnie to nic nowego. Co do tych kart, to również nie zamierzam podłączać, także cieszę się ze zdrapek. Oby tylko ceny pozostały na swoim miejscu. :P

sobota, 10 sierpnia 2013, 19:44   Szym0n

Ja już od miesiąca płacę zwykłym hajsem bo zgłosiłem się do bety. Ostatnio za 3,60 kupiłem obrazki gracza z GTA V. Ehh miałbym za to piwo :/ Wolę MSP :D

sobota, 10 sierpnia 2013, 18:11   daveNWN

@Kettger - to dobrze, że takie karty będą :) Są ludzie, którzy wolą tradycyjne i nie raz bardziej archaiczne metody płatności (przynajmniej w tym wypadku, nie chcę babrać się w jakiś PayPalach). Szkoda tylko, że raczej będzie tak jak mówisz. Karta o wartości 100 zł nie będzie kosztować 100 złotych, a jakieś procenty więcej. Ale lepszy rydz niż nic :)

sobota, 10 sierpnia 2013, 17:56   Kettger

Karty pieniężne będą, bo już zapowiadali. Ale ciekawe, czy ceny tych kart nie wzrosną o kilkadziesiąt procent.

sobota, 10 sierpnia 2013, 17:23   daveNWN

Właśnie zakupiłem 1200 MSP, aby móc pobrać Call of Duty: Classic. Jeśli MS nie wprowadzi czegoś na podobieństwo voucherów z daną kwotą pieniężną, to strzeli sobie w stopę i po jakimś czasu odczuje ból związany z tą decyzją. Nie każdy będzie miał ochotę, aby przypisać swoją kartę do konta w czasach, gdy co chwila słychać o włamach na serwery czy to Microsoftu czy to Sony. Z Marketplace w tym momencie interesował mnie tylko pierwszy CoD, aby móc mieć całą kolekcję i tyle. Więcej z XBL nic nie pobiorę :P

sobota, 10 sierpnia 2013, 17:02   Kettger

Trzeba będzie nakupować, bo ceny chociażby golda chyba każdy widział w przeliczeniu na złotówki...

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z