Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

GRID 2: Wsparcie dla modów w kolejnym patchu [WIDEO]

Piotrek66 piątek, 9 sierpnia 2013, 16:01 News
GRID 2
GRID 2

Codemasters pracuje obecnie nad tzw. community patchem do GRID-a 2 – łatką, która wprowadzi poprawki i zmiany najbardziej pożądane przez fanów. Jedna z nowości szczególnie powinna przypaść graczom do gustu – aktualizacja doda oficjalne wsparcie dla modów.

Do tej pory można było swobodnie modyfikować grę, ale niosło to ze sobą jedną dużą wadę – wówczas nie można było zapisywać swoich postępów w zabawie. Developerzy tłumaczą, że niektóre pliki GRID-a 2 są zabezpieczone przed zmianami, co ma przeszkodzić graczom w stosowaniu oszustw zwłaszcza w rozgrywce sieciowej, ustanawianiu czasów przejazdów czy odblokowywaniu osiągnięć. Kiedy produkcja wykryje, że jakieś dane zostały zmodyfikowane, odcinany jest dostęp do multi, a opcja zapisywania „sejwów” jest wyłączana.

Wkrótce to się zmieni. Twórcy doszli bowiem do wniosku, że wiele modów nie ma na celu psucia rozgrywki innym i dlatego wraz z nadchodzącym patchem umożliwią zapisywanie rozgrywki nawet po zainstalowaniu modyfikacji. Multiplayer wciąż jednak pozostanie wyłączony. I jeszcze jedno – opcja ta dotyczy tylko wersji PC.

Developerzy na razie nie planują integracji GRID-a 2 z usługą Steam Workshop, ale jest to rozważane. Sama łatka przyniesie ze sobą sporo innych zmian, w tym zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia do 99. Data premiery aktualizacji nie jest jednak znana. Na koniec ciekawostka – udostępniono darmowe auto Chevrolet „Tyler McQuarrie” Camaro do pobrania. Filmik z maszyną znajdziecie poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 10 sierpnia 2013, 1:34   Matiozo92

"Data premiery aktualizacji nie jest jednak znana" - Ten miesiąc, tylko prawdopodobnie jego koniec. Później planowane jest wprowadzenie trybu Demo Derby.

sobota, 10 sierpnia 2013, 1:33   Matiozo92

"Data premiery aktualizacji nie jest jednak znana" - Ten miesiąc, tylko prawdopodobnie jego koniec. Później planowanie jest wprowadzenie trybu Demo Derby.

piątek, 9 sierpnia 2013, 18:10   richter5

Camaro jest dostępne za darmo już od... jakichś dwóch tygodni, więc wielka mi ciekawostka.... A informacja o tworzeniu tego patcha też już dosyć dawno pojawiła się na profilach "GRID Official" na facebooku i twitterze.... Wiem czepiam się, ale faktycznie od jakiegoś czasu redaktorzy CDA coś sporo spóźniają się z newsami...

piątek, 9 sierpnia 2013, 16:51   EastClintwood

Mody ;o O ile sama jakość gry była dla mnie dyskusyjna to ogromny plus za mody w czasach DLC o żałosnej zawartości sprzedawanych za gruby hajs. I to jeszcze tak duża ryba jak Codemasters.

piątek, 9 sierpnia 2013, 16:41   monki

Tego się nie spodziewałem. Jeśli będzie Steam Workshop to będzie fajnie. Czas wrócić do multi jak wyjdzie nowy patch :>

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z