Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDishonored 2? Bethesda nie wyklucza

Piotrek66 czwartek, 4 lipca 2013, 12:50 News
Dishonored
Dishonored

Tuż po premierze Dishonored twórcy gry zarzekali się, że nie zamierzają stworzyć jego sequela, a gra jest zamkniętą całością. To było jednak dawno temu – przedstawiciel Bethesdy w jednym z wywiadów dał do zrozumienia, że powstanie drugiej części produkcji nie jest wykluczone.

Pete Hines, wiceprezes Bethesdy ds. marketingu, w rozmowie z IGN-em został zapytany o przyszłość Dishonored i jego ewentualny sequel. Jak mówi:

Ogólnie rzecz biorąc, staramy się nie brnąć w coś, co jest tylko jednorazowym wyskokiem, tak więc – na pewno rozważamy kontynuację. Sukces tej gry [Dishonored], to, jak Arkane jest z niej dumne [...] oraz wszystkie nadchodzące pomysły – to wszystko sprawia, że postrzegamy produkcję, jako serię.

Hines został zapytany także o drugą część RAGE, która – według plotek – została skasowana. Jak mówi:

Losy tej gry zostaną dopiero ustalone. Zobaczymy. W tej chwili id Software koncentruje się na swoim obecnym projekcie. Teraz w pełni się nim zajmują. Z tego co niedawno widziałem, jestem bardzo zadowolony z niego.

Chcielibyście zagrać w Dishonored 2 lub RAGE 2?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 17 lipca 2013, 16:20   SantaChief12

W Rage pograłem parę minut i już miałem dość. Dishonored mnie zachwycił i naprawdę czekam na 2 (o ile powstanie) jednak z innym bohaterem, może nawet w innym kraju... marzą mi się kraje słowiańskie podczas zimy... Ale i tak z jeszcze większym utęsknieniem czekam na nowego TES&039;a.

niedziela, 7 lipca 2013, 18:15   Sonne

Jak się Thief 4 nie uda, to będzie jak znalazł... :D

piątek, 5 lipca 2013, 23:52   MrMleczko

rage 2 - nie
Dishonored 2– tak tak tak

piątek, 5 lipca 2013, 14:49   specjalista7od7bytu

Me serce zaczeło bić szybciej gdy przeczytałem tego newsa. Dishonored 2 ? Jezzzzu żeby marzenia się spełnily!

piątek, 5 lipca 2013, 10:20   Wizardius

Heh:) Ja dokładnie tak samo jak kolega niżej. Ciągle tylko multiplayery, ale obok Dishonored po prostu nie mogłem przejść obojętnie. I jest to pierwsza gra w której nie narzekałem na brak co-opa :D

piątek, 5 lipca 2013, 9:25   le_Fey

Dishonored to pierwsza gra od lat w którą zagrałem singla (od początku do końca). Absolutnie i natychmiast ;) chciałbym zagrać w Dishonored 2 ale rzeczywiści niech to będzie inna historia w tym samym uniwersum - żadnych sequeli, prequeli i innych "duper(qu)eli"

piątek, 5 lipca 2013, 8:09   xcver

Moim zdaniem Dishonored 2 nie powinno być 100% sequelem jedynki. Chciałbym zobaczyć odrębną historię, ale w tym samym uniwersum, ale tak, by tytuł Zhańbiony odnosił się do bohatera, a nie Arkane i całej gry. Jak w jedynce hańbą dla Corvo było oskarżenie o zabójstwo cesarzowej tak w dwójce może być kontynuacja Knife of Dunwall albo historia Outsidera. Bezpośredni sequel mógłby zniszczyć tą grę chyba, że twórcy wpadną na coś naprawdę oryginalnego.

piątek, 5 lipca 2013, 7:10   Hagan

Oddałbym głos na Dishonored 2, ale pod warunkiem że za kanoniczne zakończenie jedynki zostanie uznane to o niskim chaosie. Dobijała mnie ta beznadzieja wylewająca się z ekranu, brud, syf, zwłoki i stada szczurów. Niech temat plagi zostanie zamknięty i w dwójce Corvo będzie walczył np. z szalonym naukowcem który przy pomocy armii steampunkowych robotów będzie chciał podbić cesarstwo Dunwall. Powinniśmy też dowiedzieć się czegoś więcej o Odmieńcu.

piątek, 5 lipca 2013, 0:37   kilop206

Ja tam bym chciał. Ale niech popracują nad fabułą. I długością. I trudnością. Nie jestem masochistą, lubię jak jest łatwo. Ale to jest przesada, zero motywacji do skradania. Całą grę się skradałem i nie zabijałem, ale jak mnie wykryli to było tylko ,,Dobra wybiję ich i wczytam". Tak sztucznie się czułem. Do tego fabuła która jest żałosna. Zadzwił mnie tylko jeden moment. Jak zaatakowałem tego mistrza zabójców.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z