Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dead Space: Seria żyje, ale nad kolejną częścią nie pracuje Visceral Games

Piotrek66 niedziela, 16 czerwca 2013, 9:37 News
Dead Space 3
Dead Space 3

Po niezbyt dobrej sprzedaży Dead Space’a 3 pojawiły się pogłoski, że EA postanowiło wyrzucić całą markę do kosza i anulowało prace nad czwartą częścią serii. W jednym z wywiadów udzielonych w trakcie E3 przedstawiciel Electronic Arts zapewnił, że cykl nie został pogrzebany, choć jego kolejną odsłoną nie zajmuje się Visceral Games, które odpowiedzialne jest za nowy, „bardzo ekscytujący” projekt.

Patrick Soderlund, prezes EA Games, w wywiadzie dla serwisu Eurogamer został zapytany o losy Dead Space’a i odpowiedzialnego za rozwój serii studia Visceral Games. Odpowiedź powinna ucieszyć fanów przygód Isaaca Clarke’a. Jak mówi:

Nie powiedziałbym, że Dead Space został całkowicie anulowany. Czy Visceral Games pracuje nad kolejną grą z cyklu? Nie. Zajmują się czymś innym, czymś bardzo ekscytującym. Trzeba spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy. Lepiej oddelegować ich do pracy nad czwartą częścią serii, której poprzednie trzy zrobili? Czy lepiej pozwolić im zająć się czymś nowym, co chcą stworzyć i czym się pasjonują? Jestem niezmiernie przekonany, że musimy dawać naszym fanom do rąk jak najlepsze produkcje. Aby zrobić świetną grę, musisz najpierw mieć bardzo dobrą ekipę, która wkłada całe swoje serce w to, co tworzy. To prosty parametr. Z niego wynikają wszystkie inne rzeczy. Pieniądze, czas, itd. Te elementy są mniej ważne. Tak właśnie osiąga się sukces.

Jak dodaje:

To proste. Czy będzie kolejna odsłona Dead Space’a? kto wie? Czy zabiliśmy serię? Nie, oczywiście, że nie. Teraz jednak developerzy koncentrują się na czymś innym, z czego gracze powinni być zadowoleni.

Pytanie tylko, czym jest nowy projekt Visceral Games. Czy to kolejny horror? A może slasher pokroju Dante’s Inferno? Zapewne prędko się tego nie dowiemy…

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Visceral Games, survival horror, EA Games, Electronic Arts, Visceral Games, EA Polska, EA Redwood Shores, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 czerwca 2013, 20:17   TruthDefender

To jest ogromny postęp w stosunku do takiego Ubi który tnie asasyna na kotlety. Jest przerwa dla nekromorfów której brakuje asasynom. Jak dla mnie kolejny właściwy ruch.

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 13:26   lubro

"Czy zabiliśmy serię? Nie, oczywiście, że nie" Damage control.

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 12:59   DETHKARZ

Były kiedyś plotki o tym że Visceral Games prawdopodobnie dokończy STAR WARS 1313...

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 11:43   PiotrekDG

No to może teraz, Free2Play, Pay2Win?

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 11:34   paintball_X

"Do nie swojego koryta"- dobrze powiedziane. EA za bardzo się miesza do rzeczy, na których się nie zna.

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 10:22   Antimasterplan

"Lepiej" panie prezesie, to trzeba było po Dead Space dać im spokój - czyt. wolną rękę, i pozwolić im tworzyć to w czym są najlepsi, czyli klimatyczny horror, a nie wp (...) ć się do nieswojego koryta, doprowadzając do callofdutyzacji serii...

Podobne newsy

Dead Space: Producent „jedynki” z chęcią powróciłby do serii

News
wtorek, 12 marca 2019

dead-space-producent-jedynki-z-checia-powrocilby-do-serii Czyżbyśmy potrzebowali nowego sequela/prequela/reboota? (niepotrzebne skreślić)

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z