Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

E3 2013: Crimson Dragon: W rolę smoka wcielimy się jednak tylko na Xbox One [WIDEO]

spikain poniedziałek, 10 czerwca 2013, 6:20 News
Crimson Dragon
Crimson Dragon

Na konferencji Microsoftu na targach E3 pokazano nową grę od twórców Panzer Dragoon. Crimson Dragon ukaże się wyłącznie na Xbox One.

W Crimson Dragon zagramy - kto by się spodziewał - smokiem. Z krótkiego, bezdźwięcznego fragmentu, który zobaczyliśmy na konferencji (i który możecie obejrzeć poniżej), wynika, że smoki latają i - uwaga - zieją ogniem (czyli o wiele mniej, niż dowiedzieć się można z dowolnego, udostępnionego wcześniej gameplayu). Gra początkowo miała ukazać się na X360, ale wszystko wskazuje na to, że całkowicie przeniesiono ją na Xbox One.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2013, akcja, Microsoft Game Studios,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 czerwca 2013, 0:27   balver

http:www.youtube.com/watch?v=elt7uMyuuQM

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Życie w skórze smoka. Nowy trailer Crimson Dragon [WIDEO]

News
czwartek, 19 września 2013

zycie-w-skorze-smoka-nowy-trailer-crimson-dragon-wideo Zapowiedziane kilka lat temu Crimson Dragon odrodziło się na tegorocznych targach E3, jako exclusive Xboksa One. Na Tokyo Game Show Microsoft pokazał nowy zwiastun gry. A na nim kolorowy świat latający po równie kolorowym świecie i walczący z - niespodzianka! - kolorowymi przeciwnikami.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z