Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

E3 2013: LittleBigPlanet 3: Sumo Digital pracuje nad trzecią częścią przygód Sackboya?

Piotrek66 poniedziałek, 10 czerwca 2013, 10:29 Plotka
PS3
LittleBigPlanet 2
LittleBigPlanet 2

Studio Media Molecule porzuciło co prawda serię LittleBigPlanet, ale wydawało się mało prawdopodobne, że zrobi to Sony. W internecie pojawiła się poszlaka sugerująca, że trwają prace nad trzecią częścią cyklu ze szmacianką w roli głównej. Zapowiedź już za kilkanaście godzin?

W internetowym CV Jamesa Kearsleya, dyrektora zarządzającego JK Studios – specjalizującej się w animacjach firmy – pojawiła się wzmianka, że pracował nad LittleBigPlanet 3 na zlecenie Sumo Digital. Wpis został co prawda szybko usunięty, ale w sieci nic nie ginie i zachowała się pierwotna wersja wpisu.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o LittleBigPlanet 3 i Sumo Digital. W lutym pojawiły się plotki, z których wynikało, że to właśnie studio zajmuje się „trójką”. Być może wszystko wyjaśni się dziś w nocy w trakcie targowej konferencji Sony.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2013, zręcznościowe, Media Molecule, Sony Computer Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:13   cali

Sumo Digital robiło konwersje na PSP. Spodziewał bym się tego na vitę ewentualnie na ps3.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z