Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITE3 2013: World of Warships - Morska zawierucha na targowym trailerze [WIDEO]

Piotrek66 wtorek, 4 czerwca 2013, 10:46 News
World of Warships
World of Warships

Zaczyna powoli rosnąć targowa gorączka. Wargaming.net opublikowało przygotowany z okazji nadchodzącego E3 zwiastun World of Warships - kolejnej po World of Tanks i World of Warplanes produkcji Białorusinów. Morska zawierucha nigdy nie wyglądała tak pięknie?

Zwiastun World of Warships:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2013,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 5 czerwca 2013, 23:42   Donovan

@Murderface gdyby komentarze miałby być tak długie to nie byłoby ograniczenia liczby znaków nie sądzisz? Jak już pisałem takie wypowiedzi to na forum, tutaj tylko zaśmiecasz. Szczególnie, że jest to jałowa dyskusja, bo czołgi w WT jeszcze nie wyszły.

środa, 5 czerwca 2013, 19:20   Murderface

@Donovan a ty zdajesz sobie sprawę, że nie wiesz co to spam, poszukaj definicji, gdyby tak było jak mówisz administracja osunęła by moją wypowiedz.
@glimi wiesz jak wyglądają mapy w WoT, ja powiedziałem tylko o 2-3 krotnie większych jeśli nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, ani tego co mogły by dodatkowo zawierać, (pisałem o tym) to nie mamy o czym rozmawiać.

środa, 5 czerwca 2013, 18:11   glimi

@Murderface duże mapy w czołgach w cale nie muszą być plusem, mogą się okazać problemem bo jedziesz 20min na pole walki i po chwili złomujesz czołg, tak samo mechanika gry z samolotów nie musi się sprawdzić w czołgach.

środa, 5 czerwca 2013, 15:47   Donovan

@Murderface Zdajesz sobie sprawę, że spamujesz? A od takich wypowiedzi jest forum? Ja mam tylko nadzieję, że dopracują statki lepiej niż samoloty.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:26   Murderface

Meritum: to 2 różne studia ,tworzące zupełnie rożne 3 gry jedni wybiorą prostotę panów z WG inni bardziej złożoną rozgrywkę w WT. Jest duża szansa ze czołgi z WT będą przynajmniej tak dobre jak samoloty tym bardziej gdy się patrzy z jaką starannością panowie z WT podchodzą do tematu.WoT straci graczy na rzecz WT to jest pewne, ale dzięki temu w końcu dostanie kopa w D bo jest świetnym przykładem, że monopol jest niezdrowy i może dzięki temu stanie się lepszy. Więc tak naprawdę zyskamy na tym wszyscy.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:25   Murderface

WoWp jest jakby kolonem WoT tylko, małe mapki toporne sterowanie nie czuć samolotu a bardziej jakiś sztuczny arcadowy model ,pasek zdrowia, optymalizacja średnia po tym co jest w WoT wątpię, że tu będzie co innego.Może to wygląda jak bym krytykował, WoT, gram od ponad 2-ch lat i widzę jak masa obietnic idzie do piachu, już niedługo premium 10siatki. Cieszy mnie, że będę miał w końcu wybór i nie zawaham się go wykorzystać.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:25   Murderface

Podobnie jest w samolotach i to się świetnie sprawdza, game-play jest dobry daje satysfakcja nawet z przegranej, system upgadów samolotów jest również rozbudowany, dzięki temu widać że im dłużej latamy i maxujemy, tym samolot robi się potężniejszy i przyjemniejszy. Niema takiego głupiego pędu do następnego tieru, daje nam to zauważalną satysfakcja na polu bitwy.Dzięki analizie samolotów z WT można stwierdzić, że czołgi będą miały podobna mechanikę i game play.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:24   Murderface

Widać różnicę, która na pewno nie zniszczy ani jednej ani drugiej gry to co oferują samoloty w WT jest dużym dowodem na to, że kolejne odsłony będą udane. Już widzę czołgi na 2-3 krotnie większych mapach(w przeciwieństwie to WoT) ,gdzie nie tylko mamy zniszczyć przeciwników ale np: przejąć cele czy je zniszczyć np: działa PP, piechotę lub budynki.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:24   Murderface

Mamy i 2-gą stronę panów WG tworzących 3 gry, również w jakiś sposób połączone ze sobą ale, brak słuchania community w szczególności tych 10-20% komentarzy, które mają wartość a słuchanie tych 80% płaczków jojczących czy to na arte czy na TD itp. , słabą optymalizacje na przestarzałym silniku, coraz gorsze randomy czyli jakieś 60-70% gry. CW,kompanie czy plutony to za mało.

wtorek, 4 czerwca 2013, 20:24   Murderface

Wiec tak panowie z WT, jak ich konkurencja obaj tworzą 3 gry o czołgach, samolotach i statkach. Mechanika, game-play, system zniszczeń, dodatki i nowoczesny silnik graficzny te rzeczy stoją po stronie panów z WT .

Podobne newsy

Game Critics Awards 2013: Titanfall niekwestionowanym zwycięzcą. Oto najlepsze gry targów E3

News
wtorek, 2 lipca 2013

game-critics-awards-2013-titanfall-niekwestionowanym-zwyciezca-oto-najlepsze-gry-targow-e3 Na temat tego, czy Titanfall było największym hitem tegorocznych targów E3, zdania są zapewne podzielone. Taka jest jednak opinia "czołówki amerykańskich mediów growych", która wybrała najlepsze gry E3 2013 w plebiscycie Game Critics Awards.

Komentarzy:
32

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z