Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITThe Forest: Horror od specjalistów z Hollywood [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 9 maja 2013, 10:34 News
PC
The Forest
The Forest

Grupa hollywoodzkich specjalistów od efektów specjalnych (pracowali m.in. nad „Tronem: Dziedzictwo” i „300”) postanowiła swego czasu porzucić branżę filmową i zająć się grami. Założone przez nich studio SKS Games koncentruje się na horrorach i właśnie zapowiedziało swoją pierwszą produkcję na pecety – The Forest. Szykujcie się na przetrwanie w strasznym lesie…

Gracze wcielą się w rozbitka, który przeżywa katastrofę lotniczą w pewnym bliżej niesprecyzowanym lesie. Na początku muszą walczyć o przetrwanie, co nie jest łatwym zadaniem – trzeba najpierw ściąć drzewa, wybudować szałas, a potem zadbać o jedzenie polując na zwierzęta, rozpalić ognisko, zasadzić warzywa i nastawić pułapki.

Szybko okazuje się jednak, że w lesie nie będziemy sami – zamieszkują go tajemnicze mutanty żywiące się ludzkim mięsem. Walczyć z nimi będziemy mogli w otwartych starciach korzystając z broni lub poprzez cichą eliminację. Developerzy wśród swoich inspiracji wymieniają kultowe horrory, takie jak „Zejście” (bladzi, nadzy przeciwnicy) oraz „Nadzy i rozszarpani” (klimat dzięki zmiennemu cyklowi dnia i nocy).

The Forest będzie drugą produkcją studia SKS Games (pierwszą był horror End Night wydany tylko na iPada). Gra ukaże się jeszcze w tym roku na PC, planowane jest też dodanie gogli Oculus Rift. Twórcy starają się też umieścić swoje dzieło na Steamie, w tym celu można głosować na nie na Steam Greenlight (TUTAJ).

Poniżej znajdziecie zwiastun gry. Klimat jest!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 maja 2013, 22:45   ravvcio

Podobne do Minecrafta? Widział ktoś "Miasmata"?

czwartek, 9 maja 2013, 20:55   SerwusX

Niezłe. Feed me more!

czwartek, 9 maja 2013, 20:43   Pacuszek

Stranded II.Ktokolwiek?

czwartek, 9 maja 2013, 19:45   RyanSS

No i to jest jedna z dwóch (drugą jest ta gra co się biega z kamerą) nadchodzących produkcji które nie będą horrorową kupą aka. zbierz jakieś przedmioty, coś brzydko zrobionego pod względem graficznym bez żadnej animacji ruchu się pojawia, wygrałeś/przegrałeś -_-

czwartek, 9 maja 2013, 16:43   alkair4

Jest jak LOST ... ciekawe na początku bo nie wiadomo wiele i się rozwija, a dalej jest oklepane dziwne nudne itd itd ;P
Zycze dobrze.

czwartek, 9 maja 2013, 16:27   pio6

Ta gra może mieć niezły klimat.

czwartek, 9 maja 2013, 16:23   macWic

ŁAŁ

czwartek, 9 maja 2013, 16:20   kirud

Połączenie Minecrafta, Slendera i Amnesii...Biorę W CIEMNO ;p.

czwartek, 9 maja 2013, 15:51   NeonTheGreat

@CaliforniaRepublican, O tym samym pomyślałem :D Stranded to świetna gra, cieszę się, że w końcu ktoś postanowił podążyć jej śladem. Must have!

czwartek, 9 maja 2013, 14:43   Maciejus92

Świetna grafika! A tak poza tym to Minecraft, lololo xD

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
1

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z