Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shadow of the Eternals: Powstanie duchowy następca Eternal Darkness [WIDEO]

Piotrek66 piątek, 3 maja 2013, 20:16 News
Shadow of the Eternals
Shadow of the Eternals

Eternal Darkness to wydany w 2002 roku tylko na GameCubie horror stworzony przez studio Silicon Knights. I choć firma pracowała ponoć nad sequelem gry, ten nigdy nie ujrzał światła dziennego. Jest jednak dobra wiadomość dla fanów – powstaje duchowy następca produkcji: Shadow of the Eternals. Będzie to projekt finansowany przez graczy.

Szczegółów na razie brak, poza tym, że nad Shadow of the Eternals pracuje Precursor Games. Nazwa studia wielu osobom mówi zapewne niewiele, ale w projekt zaangażowany jest też Dennis Dyack – prezes Silicon Knights i jeden z głównych twórców Eternal Darkness.

Produkcja ma zostać formalnie zapowiedziana w poniedziałek, 6 maja. Wtedy też wystartuje zbiórka pieniędzy na grę (najprawdopodobniej za pośrednictwem Kickstartera). Na razie opublikowano jedynie krótki teaser:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 maja 2013, 1:28   echinopsis

Good.

sobota, 4 maja 2013, 17:42   Questor

Świetna wiadomość. Dobrze, że projekt jest finansowany przez graczy, bo gdyby wpadł w ręce korporacji prawdopodobnie mielibyśmy kolejnego RE6 czy Downpoura. Mam nadzieję, że gra będzie równie pełna mindf**ków co poprzedniczka.

sobota, 4 maja 2013, 14:31   Siemiatyczanin2405

Nareszczie! 11 LAT NA TO CZEKAŁEM!

Podobne newsy

Shadow of the Eternals wraca. Ma być projektem transmedialnym

News
piątek, 31 października 2014

shadow-of-the-eternals-wraca-ma-byc-projektem-transmedialnym Mimo kilku niepowodzeń, Denis Dyack nie rezygnuje z Shadow of the Eternals. Projektant założył nowe studio, wraz z którym wznowił prace nad grą. Tym razem chce jednak poszerzyć ją także o film kinowy i/lub serial telewizyjny.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
1

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z