Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fuse: Czarny charakter o swoich motywacjach [WIDEO]

Piotrek66 środa, 1 maja 2013, 16:56 News
Fuse
Fuse

Fuse nie cieszy się może tak dużą popularnością, jak chociażby Battlefield 4, ale ten nastawiony na czteroosobową kooperację shooter od twórców Ratcheta & Clanka zapowiada się na tyle ciekawie, że warto się nim zainteresować. Najnowszy zwiastun przedstawia wydarzenia gry z perspektywy senatora Fable'a - dowódcy paramilitarnej organizacji Raven, która w grze pełni rolę "tych złych".

Nowy trailer Fuse:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 maja 2013, 13:37   Sergeyevich

Może nie jest to nie wiadomo jaki bajer, ale fajne. Podoba mi się.

środa, 1 maja 2013, 23:50   korinogaro

Hmmm... skoro 4rech vs wszyscy to czy nie oznacza to, że to my jesteśmy szajbusami i wywrotowcami więc de facto w świecie gry tymi złymi?

środa, 1 maja 2013, 21:33   zimnykaloryfer

Strzelanka TPS w futurystycznych klimatach której głównym atutem ma być tryb kooperacji? Cóż za niezwykle oryginalny pomysł!

środa, 1 maja 2013, 19:41   temptation

totalnie bezpłciowe

Podobne newsy

Fuse: Zwiastun premierowy na dwa tygodnie przed debiutem [WIDEO]

News
czwartek, 16 maja 2013

fuse-zwiastun-premierowy-na-dwa-tygodnie-przed-debiutem-wideo Choć Fuse - pierwsza multiplatformowa gra od twórców Resistance - ukaże się dopiero za nieco ponad dwa tygodnie (31 maja), Electronic Arts już teraz opublikowało zwiastun premierowy gry. Czy jednak przez okres pozostały do debiutu gracze nie zapomną o tej produkcji?

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z